Víkendové pobyty v Prahe

Česká metropola láka domácich i zahraničných návštevníkov na výnimočné pamiatky, kultúrne zážitky, vynikajúce reštaurácie aj skvelé možnosti nakupovania. Užite si víkend v Prahe presne podľa vašich predstáv.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel sa nachádza v peknej budove, ktorá nás hneď zaujala. Izba bola síce menšia, ale moderná a útulná. Potešila nás hlavne fľaša sektu na privítanie a parádne boli aj raňajky - bohatý bufet, kde nechýbalo šampanské, čerstvý džús a veľa dobrôt.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Hotel je ideálnou voľbou pre návštevu Prahy. Je moderný, komfortný a má vlastnú kulinársku reštauráciu. Prostredie prírodnej rezervácie je pokojné a príjemné, ako by sa hotel ani nenachádzal v Prahe. Zároveň je ale dobre dostupný autom a blízka zastávka metra umožňuje rýchle cestovanie do centra mesta za pamiatkami. Osobne sa mi najviac páčilo moderné fitness a wellness s terasou, výhľadom do záhrady a holistickým, sviečkami osvieteným interiérom.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodný tím


Česká metropola má čo ponúknuť každému. Malebné centrum s úzkymi uličkami a pamiatkami svetového významu, množstvo slávnych divadiel, galérií a múzeí, mnoho reštaurácií všetkých svetových kuchýň i parádne možnosti nakupovania. Vydajte sa do Prahy na víkend a využite jej nekonečné možnosti.

Praha je so svojimi zákutiami a množstvom parkov a zelene ideálnym miestom pre romantický pobyt. Počas dňa môžete objavovať krásy hlavného mesta alebo sa vydať za kultúrnymi zážitkami. Energiu potom doplníte vo vychýrených reštauráciách.

V porovnaní s inými svetovými metropolami je Praha relatívne malá, a tak vzdialenosti medzi pamiatkami nie sú veľké a všade sa ľahko dostanete hromadnou dopravou. Aj tak ale budete po dni strávenom výletmi po pamiatkach neskôr padať únavou. Večer tak zaiste príde vhod možnosť nerušeného odpočinku vo wellness. Ďalší deň sa potom zobudíte ako znovuzrodený a natešený na preskúmavanie ďalších kúzelných pražských miest.

Rovnako ako v iných veľkých mestách, aj v Prahe je doprava hustá a parkovacích miest je málo. Pokiaľ sa teda do metropoly chystáte autom, určite oceníte, keď bude súčasťou balíčka parkovanie zadarmo.