Víkendové pobyty v Prahe

Česká metropola láka domácich i zahraničných návštevníkov na výnimočné pamiatky, kultúrne zážitky, vynikajúce reštaurácie aj skvelé možnosti nakupovania. Užite si víkend v Prahe presne podľa vašich predstáv.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“S ubytovaním v Hoteli NH Collection Prague **** sme boli veľmi spokojní. Hotel sa nachádza neďaleko zastávok MHD, takže sme mali všade blízko. Personál bol vždy milý, ústretový a usmievavý. V izbe nás najviac zaujala krásna kúpeľňa so sprchovacím kútom. Na raňajkách bol veľký výber, my sme si najviac pochutnali na teplom bufete. Raritou a pýchou tohto hotela je lanovka, ktorou sa do hotela dostanete zo spodného partnerského hotela. Hotel si od nás oprávnene zaslúži jednotku.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznícka podpora
Overené Travelkingom

“Hotel sa nachádza v peknej budove, ktorá nás hneď zaujala. Izba bola síce menšia, ale moderná a útulná. Potešila nás hlavne fľaša sektu na privítanie a parádne boli aj raňajky - bohatý bufet, kde nechýbalo šampanské, čerstvý džús a veľa dobrôt.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím


Česká metropola má čo ponúknuť každému. Malebné centrum s úzkymi uličkami a pamiatkami svetového významu, množstvo slávnych divadiel, galérií a múzeí, mnoho reštaurácií všetkých svetových kuchýň i parádne možnosti nakupovania. Vydajte sa do Prahy na víkend a využite jej nekonečné možnosti.

Praha je so svojimi zákutiami a množstvom parkov a zelene ideálnym miestom pre romantický pobyt. Počas dňa môžete objavovať krásy hlavného mesta alebo sa vydať za kultúrnymi zážitkami. Energiu potom doplníte vo vychýrených reštauráciách.

V porovnaní s inými svetovými metropolami je Praha relatívne malá, a tak vzdialenosti medzi pamiatkami nie sú veľké a všade sa ľahko dostanete hromadnou dopravou. Aj tak ale budete po dni strávenom výletmi po pamiatkach neskôr padať únavou. Večer tak zaiste príde vhod možnosť nerušeného odpočinku vo wellness. Ďalší deň sa potom zobudíte ako znovuzrodený a natešený na preskúmavanie ďalších kúzelných pražských miest.

Rovnako ako v iných veľkých mestách, aj v Prahe je doprava hustá a parkovacích miest je málo. Pokiaľ sa teda do metropoly chystáte autom, určite oceníte, keď bude súčasťou balíčka parkovanie zadarmo.