Kúpeľný pobyt s nespočetným množstvom kúpeľných procedúr na vás čaká v Mariánskych Lázňach v Hoteli Flora ***. Okrem relaxačno-liečebných procedúr si budete môcť plnými dúškami užívať plnú penziu, neobmedzený bazén a blízkosť kúpeľných pamiatok.

O ubytovaní

Hotel Flora *** má výbornú polohu priamo v centre pokojnej kúpeľnej štvrti Mariánskych Lázní, cca 50 metrov od kolonády a liečivých prameňov. Ku Spievajúcej fontáne je to 230 metrov, k Mecséryho vyhliadke 750 metrov a ku krásnej Obůrke Hvozd 2,9 km. Na dlhší výlet sa vyberte na zámok Kynžvart (10 km) či do Slavkovského lesa (21,3 km). Najbližší ski areál sa nachádza cca 500 m od hotela, bežkárske trasy nájdete priamo pri ňom.

Kde budete spať?

Hotel Flora *** ponúka ubytovanie v moderných a útulne zariadených dvojlôžkových izbách so sprchou, WC a fénom, telefónom a televíziou. Za poplatok je možné si zapožičať trezor a chladničku. Niektoré izby sú naviac s balkónom.

Na čom si pochutnáte?

V hoteli poskytujú stravovanie dve reštaurácie, Edelweiss a Rose, kde si v každej z nich pochutnáte na znamenitých pokrmoch českej i medzinárodnej kuchyne.

Kde budete relaxovať?

Priamo v budove sa nachádza liečebné oddelenie, kde si hostia môžu dohodnúť liečebný program s lekárom alebo zakúpiť jednotlivé procedúry. Wellness štúdio ponúka vysoko kvalitnú kozmetiku s bio produktami, manikúru, zvýrazňovanie rias špeciálnou technikou a vodné bio olejové zábaly nôh. K dispozícii je tiež infrasauna a v susednom, prepojenom hoteli Maxim je možné zdarma využiť bazén s protiprúdom (cca 4 x 9 m).

Niečo naviac

Nájdete tu priestory pre úschovu bicyklov a lyží.

Hotel Flora ***

Hotel Flora ***

Purkyňova 128/1 , Mariánské Lázně
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 150 - 300 Kč/noc (podľa veľkosti rasy)
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 250 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
100 m
Vzdialenosť od kúpeľov
10 m
Zastávka
100 m
Zjazdovka
0,5 km

Tipy na výlet

Mariánské Lázně

Mariánské LázněTip na výlet

V Mariánskych Lázňach vás čakajú preslávené kúpeľné parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, veľa kultúrneho aj spoločenského vyžitia a predovšetkým niekoľko desiatok liečivých prameňov. Najznámejšími sú Ferdinandov, ktorý bol tiež úplne prvým využívaným prameňom, ďalej Lesný prameň a Ambrožov. K pitným kúram slúžia pramene Krížový, Karolínin a Rudolfov. Mariánské Lázně sa vždy tešili obľube slávnych osobností a šľachty. Za zmienku stojí napríklad anglický kráľ Eduard VII alebo skladateľ J. W. Goethe. Dnes sú druhými najväčšími českými kúpeľmi.

Čo patrí medzi skvosty Mariánskych Lázní?

  • Spievajúca fontána
  • Hlavná kúpeľná kolonáda (Kolonáda Maxima Gorkého)
  • Kolonáda Ferdinandovho prameňa

Navštívte tiež Park Boheminium. Môžete tu obdivovať miniatúry českých pamiatok. K prechádzkam sú ideálne Skalníkovi sady, park u Lesného prameňa alebo vychádzková trasa Kráľovská cesta.

Ak sa chcete vydať na výlet mimo mesto, odporúčame hrad Loket alebo hrad a zámok Bečov nad Teplou, kde sa nachádza relikviár svätého Maura.

Viac informácií
Miniaturpark Boheminium
Miniaturpark Boheminium
Mecséryho vyhliadka
Mecséryho vyhliadka
Zámok Kynžvart
Zámok Kynžvart