Dovolenka v Nízkych Taurách

Pohorie Nízke Taury sa nachádza v rakúskom Štajersku a dostane vás svojou čistou zelenú prírodou. Na túry sa sem môžu vydať i tí netrénovaní z vás a pohodový pobyt s wellness si tu užije úplne každý.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt som si maximálne užil vďaka úžasnej atmosfére, ktorá v hoteli panovala. Zamestnanci mi pomohli s plánovaním výletov a ponúkali mi aj zapožičanie turistického vybavenia. Polpenzia bola vynikajúca. Hotel je pet friendly, takže ide o dokonalé miesto na dovolenku so psíkom. K tomu leží priamo na zjazdovke a jeho okolie je plné výletných cieľov vrátane Hallstattu a vyhliadky Piatich prstov. Pobytu v Hoteli Alpen Arnika je skrátka stávka na istotu, čo potvrdzujú aj stovky nadšených recenzií od zákazníkov Travelking.”

Peter Kóša
Peter Kóša
Spolumajiteľ Travelkingu

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Nízke Taury sa nachádzajú v Štajersku a sú ozajstnou perlou Rakúska. Nájdete tu hŕbu horských jazier, viac ako 600 dvojtisícových vrcholov, krásne lúky, ale v blízkosti sa nachádzajú aj termálne kúpele a pekné pamiatky.

Celoročné vyžitie láka do Nízkych Taur

Nízke Taury ponúkajú hustú sieť turistických chodníkov, ktoré však môžu využiť aj cyklisti. Najobľúbenejším výletným cieľom je vrch oblasti Hochgolling, za videnie ale rozhodne stojí aj Hochwildstelle, Waldhorn či Grosser Bösenstein.

V zime si tu zase užijete dokonalé lyžovanie (i snowboarding). Aké ski areály budete mať na dosah? Tauplitz s 40 km zjazdoviek a výhľadmi na horské jazerá, Hochkar s najväčším lyžiarskym strediskom v podhorí, Kreischberg so 42 km zjazdoviek a 13 vlekmi.

Za relaxáciou zamierte do termálnych kúpeľov, v okolí ich nájdete hneď niekoľko - Bad Ischl a Grimming. Parádnym výletným miestom je Hallstatt so soľnou baňou, jazerom a vyhliadkou Skywalk.

Vyberte si pre svoj pobyt ubytovanie s wellness a po celom dni na túre či zjazdovke si oddýchnite v bazéne, vírivke a saune. Radi si občas doprajete trochu luxusu? Vyberte si z našich prepychových hotelov .