Dovolenka v Hegykő

Do Hegykő to nie je ďaleko, toto kúpeľné mesto leží na západe Maďarska blízko rakúskych hraníc a užijete si tú uvoľňujúcu dovolenku. Miestne kúpele majú 7 bazénov a priaznivé ceny.

Načítavam ponuky...

Vášmu výberu neodpovedá žiaden pobyt, skúste upraviť zadané kritériá.

V tejto lokalite aktuálne nemáme žiadne ponuky. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite aktuálne nemáme žiadne ponuky. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?V kúpeľnom meste Hegykő sa presvedčíte o tom, že aj malé mestečko na západe Maďarska môže veľa ponúknuť. Nájdete tu obľúbené termálne kúpele, krásny zámoček aj turistické a cyklistické trasy smerujúce do blízkeho národného parku. Obrovským plusom je práve poloha Hegykő - len necelú hodinu a pol od Bratislavy - a tak ušetríte množstvo času cestovaním.

Do Hegykő nielen za termálmi

Čo si vziať na dovolenku do maďarského Hegykő? Jednoznačne plavky! Budete ich potrebovať v termálnych kúpeľoch Sá-Ra, ktoré sú ideálne na liečbu pohybového ústrojenstva aj relax od každodenných starostí. Plavky sa vám ale zídu aj vtedy, ak zvolíte ubytovanie s wellness centrom alebo bazénom - odpočívať tak budete môcť aj niekoľko krokov od izby.

Za prírodou sa potom vyberte do Národnému parku Fertő-Hanság, ktoré súčasťou je tiež Neziderské jazero ležiace väčšinou svojej rozlohy v susednom Rakúsku. Okolo jazera vedie tiež cyklotrasa smerujúca rovinatou prírodou tvorenou rákosím, ktoré je ideálnym domovom vzácnych druhov vtákov. Milovníkom histórie sa bude páčiť takzvané maďarské Versailles - zámok Esterházy-kastély. Za prehliadku stojí tiež neďaleké mesto Šoproň.