Dovolenka v Amsterdame

Túžite po dovolenke, na ktorú určite nezabudnete? Potom vyrazte do Amsterdamu! Hlavné mesto Holandska vás uchváti svojou nezameniteľnou atmosférou, bohatou kultúrou a históriou aj skvelou gastronómiou. Vyberte si z našich pobytov a užite si denné spoznávanie a nočný život v jednej z najživších európskych metropol.

Načítavam ponuky...


Hurá do Amsterdamu! V hlavnom meste Holandska sa budete mať skvele. Zamilujete si ho vďaka jeho nezameniteľnej atmosfére a pôsobivej architektúre. Vydáte sa po stopách histórie, preplavíte sa mestom po kanáloch alebo si užijete príjemné chvíľky v jednej z tisíc reštaurácií a kaviarní.

Dovolenka v Amsterdame – spoznajte „Benátky severu“

Vďaka bohatým možnostiam vyžitia sa tu nájde niečo pre každého. Milovníci umenia nesmú vynechať návštevu Rijksmusea, kde si môžete prezrieť diela významných holandských majstrov, ako je Verleen. Pokračovať môžete rovno do Múzea Van Gogha. Tí, ktorí radi kráčajú v stopách histórie, budú vo vytržení z miestnych pamiatok - čaká tu bazilika sv. Mikuláša, námestie Dam alebo dom Anny Frankovej.

Amsterdam je ideálnym miestom na oddych, ale aj na nočnú zábavu. Zarelaxujete si v zelenej oáze v centre mesta, vo Vondelparku s vodotryskami a rozsiahlymi zelenými plochami, na ktorých si každý užíva voľný čas po svojom. Šmrnc moderného letoviska zažijete aj na jednom z mnohých kultúrnych podujatí, ktoré sa tu v uliciach konajú.

Na objavovanie Amsterdamu a jeho okolia si vyhraďte dostatok času. Aby ste si pri pobyte v Holandsku naozaj oddýchli, voľte hotely s wellness. Vždy sa totiž oplatí mať možnosť nabrať sily vo vírivke alebo v saune.