Pobyt s vonkajším bazénom

Keď vonku praží slnko a je neznesiteľné teplo i v tieni, nie je nič lepšie, ako stráviť celý deň pri bazéne. Príjemne sa schladíte, zabavíte a po zbytok roku si užijete bonus v podobe nádherne opálenej pokožky. Ale čo robiť v zime? Plavky neodkladajte - bazény s termálnou vodou bývajú otvorené celoročne.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Pobyt si veľmi užila celá naša rodina. Malé Bielice sú miestom, kde môžete zrelaxovať nielen telo, ale aj myseľ. Pokiaľ nevyhľadávate luxus, ale skôr pokoj, príjemné prostredie a milý personál, určite si tento hotel zamilujete. Veľkou výhodou je hotelové wellness centrum prístupné počas celej doby pobytu, a to aj v deň odchodu. Z výletov určite odporúčam navštíviť neďaleké Bojnice. Očarí vás množstvom historických pamiatok a goticko-renesančným zámkom. Okrem neho je tu aj množstvo iných turistických atrakcií, vynikajúcich kaviarní a reštaurácií.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Obchodný tím


Ležadlá pri okraji vonkajšieho bazéna, 30 stupňov Celzia, možnosť sa kedykoľvek osviežiť a vy. Je to lákavá predstava? Choďte za ňou do hotela, penziónu alebo iného ubytovacieho zariadenia, ktoré vám poskytne možnosť sa v lete osviežiť vo vlastnom vonkajšom bazéne (a v zime prípadne ohriať v termálnom vonkajšom bazéne).

Radšej hory, alebo centrum mesta?

Pokiaľ milujete prírodu a počas svojej dovolenky sa budete chcieť prechádzať nádhernou prírodou, vydajte sa do hôr. Vyhrajú u vás Poľské Beskydy? Alpy? Alebo zostanete verní horám na Slovensku?

Ak ste však skôr na tie menej náročné prechádzky a spoznávanie kúpeľných mestečiek, vydajte sa jednoznačne do Maďarska. Tam okrem vonkajšieho bazéna nezriedka narazíte na ubytovanie prepojené s kúpeľmi, kde vydržíte od rána do večera.