Pobyt s vonkajším bazénom

Keď vonku praží slnko a je neznesiteľné teplo i v tieni, nie je nič lepšie, ako stráviť celý deň pri bazéne. Príjemne sa schladíte, zabavíte a po zbytok roku si užijete bonus v podobe nádherne opálenej pokožky. Ale čo robiť v zime? Plavky neodkladajte - bazény s termálnou vodou bývajú otvorené celoročne.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Rozhodne jedno z mojich najobľúbenejších miest! Hotel má krásne, moderné izby aj dizajn. Na raňajky aj na večeru tu majú široký výber jedla. Fantastické je aj rozsiahle wellness a výhľad z jaskynného bazéna. Vrelo odporúčam predovšetkým párom, ktoré si chcú užiť trochu romantiky a relaxácie.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Ležadlá pri okraji vonkajšieho bazéna, 30 stupňov Celzia, možnosť sa kedykoľvek osviežiť a vy. Je to lákavá predstava? Choďte za ňou do hotela, penziónu alebo iného ubytovacieho zariadenia, ktoré vám poskytne možnosť sa v lete osviežiť vo vlastnom vonkajšom bazéne (a v zime prípadne ohriať v termálnom vonkajšom bazéne).

Radšej hory, alebo centrum mesta?

Pokiaľ milujete prírodu a počas svojej dovolenky sa budete chcieť prechádzať nádhernou prírodou, vydajte sa do hôr. Vyhrajú u vás Poľské Beskydy? Alpy? Alebo zostanete verní horám na Slovensku?

Ak ste však skôr na tie menej náročné prechádzky a spoznávanie kúpeľných mestečiek, vydajte sa jednoznačne do Maďarska. Tam okrem vonkajšieho bazéna nezriedka narazíte na ubytovanie prepojené s kúpeľmi, kde vydržíte od rána do večera.