Blízka zastávka

Nemáte k dispozícii vlastný automobil a premýšľate, ako sa na dovolenku dopraviť? Nezúfajte, vyberáme pre vás také hotely, ktoré majú autobusovú či vlakovú zastávku v maximálnej vzdialenosti 1 km!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne úžasný! Interiéry celého hotela, vrátane našej izby, boli priestranné a dizajnové. Termálne kúpele s množstvom bazénov zase ideálne na relaxáciu. Polpenzia nám veľmi chutila, výber bol bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovín. Môžem povedať, že celý personál bol veľmi profesionálny, ochotný a usmievavý. To som si overil aj v reštaurácii, keď čašník priniesol mojej dcérke jedlo na želanie, aj keď v ten deň nebolo na menu. Ideálna voľba pre rodiny, páry aj osoby na služobnej ceste. V tomto prostredí sa bude cítiť príjemne každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Hotely so zastávkou MHD či vlaku v blízkosti majú hneď niekoľko výhod, ktoré prispievajú k vášmu pohodlnému pobytu. Sú úplne skvelé pre všetkých, ktorí nechcú (alebo ani z rôznych dôvodov nemôžu) objavovať okolie autom.

Aké benefity prináša blízka zastávka?

  • Jednoduchá dostupnosť: Jednou z najväčších výhod je, samozrejme, ľahká dostupnosť. Autobusová či vlaková zastávka blízko hotela vám umožní rýchly prístup k mestskému či medzimestskému autobusovému spojeniu.
  • Ste pri cestovaní flexibilný: Plánujte si výlety, ako sa páči! Môžete sa ľahko presúvať do rôznych častí mesta či okolitých oblastí a objavovať nové miesta bez závislosti na vlastnom aute, častom hľadaní parkovania, drahom parkovnom a ďalších nepríjemností.
  • Ušetríte: Využívanie verejnej dopravy je často cenovo výhodnejšie ako taxi alebo platenie za parkovanie v centre mesta. S autobusovou zastávkou v blízkosti môžete znížiť svoje cestovné náklady a využiť tieto úspory na iné aktivity či zážitky počas vášho pobytu.
  • Možnosť preskúmavať okolie: Blízkosť autobusovej zastávky vám umožní ľahšie preskúmať okolité oblasti a pamätihodnosti. Môžete sa ľahko dostať k turisticky zaujímavým miestam, národným parkom, prírodným krásam alebo historickým pamiatkam bez toho, aby ste museli riešiť logistiku a parkovanie.
  • Cestujete ekologickejšie: Používanie verejnej dopravy, ako je autobus, je ekologickejšou voľbou. Znížite svoju uhlíkovú stopu, a prispejete k ochrane životného prostredia tým, že volíte verejnú dopravu namiesto vlastného auta.
  • Môžete zaplatiť kúpeľný pobyt aj vašim rodičom - seniorom – a to pokojne až v Maďarsku!

Výhody hotelov so zastávkou do 1 km od hotela sú zjavné a poskytujú hosťom pohodlnú a efektívnu možnosť na objavovanie okolia a užívanie si dovolenky. Bezproblémové cestovanie, úspory nákladov a možnosť objavovať nové miesta sú len niektoré z dôvodov, prečo sa hostia rozhodujú pre tieto hotely.

Ak sa však predsa len rozhodnete cestovať autom, vyberajte hotely s parkovaním zadarmo.