Užite si príjemný zážitok v Grand Hoteli *** Třebíč, čaká vás lahodná polpenzia, bazén s masážnymi tryskami a možnosť sauny i vírivky. Hotel sa nachádza v centre, blízko pamiatok UNESCO.

O ubytovaní

Grand Hotel *** je zrekonštruovaný kongresový hotel v historickom centre Třebíča. Blízko to teda budete mať ku všetkým pamiatkam, nielen k tým UNESCO. Za návštevu jednoznačne stojí komplex Bazilika sv. Prokopa-Valdštejnský zámok-předzámčí. Za zimnými radovánkami sa potom vydajte necelé 2 km za mesto do Ski areálu Baby Třebíč - Pod Kostelíčkem alebo si to namierte po jednej z mnohých bežeckých stôp.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej zo 100 izieb, ktoré sú prevažne dvojlôžkové a majú možnosť prístelky. Každá izba má LCD televízor, trezor, WiFi pripojenie a vlastnú kúpeľňu.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii Elipso si vychutnáte polpenziu, ale zájsť si sem môžete aj na kávu a dezert. Počas svojho pobytu budete môcť ochutnať špeciality mnohých svetových kuchýň, ale hlavne tej českej.

Kde budete relaxovať?

Za parádnym oddychom sa vydajte do Relax Centra s bazénom s protiprúdom a masážnymi tryskami, saunou a vírivkou až pre sedem osôb.

Niečo naviac

Súčasťou hotela je aj bowling s niekoľkými dráhami. O zábavu teda budete mať postarané večer alebo počas daždivých dní.

Grand Hotel *** Třebíč

Karlovo náměstí 5 , Třebíč
Česká republika

+420 568 848 560

info@grand-hotel.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 150 Kč/noc (malé plemená), 300 Kč/noc (veľké plemená) po dohode s recepciou
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,2 km
Vzdialenosť od kúpeľov
10 m
Zástavka
1,5 km
Zjazdovka
2 km

Tipy na výlet

Lyžovanie na Vysočine Tip na výlet

Vysočina ležiaca v samom strede Českej republiky sa rozprestiera po chrbtoch Českomoravskej vrchoviny. Vďaka skvelým prírodným podmienkam, čistému životnému prostrediu a ľahkej dostupnosti po diaľnici D1 je Vysočina ideálnym miestom, kde stráviť zimnú dovolenku. Užijete si tu nielen svoje obľúbené zimné športy. Na Vysočine sa totiž navyše nachádzajú hneď tri pamiatky UNESCO, a tak môžete svoj čas počas pobytu príjemne rozdeliť na športovú a poznávaciu časť. Okrem mnohých vynikajúcich skiareálov sa na Vysočine nachádza aj najväčší biatlonový a lyžiarsky areál v Českej republike - Vysočina Arena v Novém Městě na Moravě. S mnohými kilometrami upravených bežeckých trás je teda Vysočina rajom aj pre bežkárov. Konajú sa tu dokonca preteky svetového pohára v behu na lyžiach aj v biatlone.

Kam na lyže na Vysočine?

  • Ski Harusák disponuje zasnežovaním, večerným osvetlením, sedačkovou lanovkou, tromi vlekmi vrátane detského a lyžiarskou školou.
  • Ski areál Vysoká ponúka okrem umelého zasnežovania a skvelého osvetlenia aj nádherný výhľad na západnú stranu Českomoravskej Vysočiny.
  • Ski areál Šacberk je skvelým miestom pre lyžiarov začiatočníkov aj pokročilých a ponúka večerné lyžovanie, detský vlek i lyžiarsku školu.
  • Ski areál Jimramov sa okrem iného môže pochváliť snowparkom, 800 m skicrossovou traťou a možnosťou freestylového lyžovania.
  • Ski areál Fajtův kopec sa nachádza pod nasvietenou rozhľadňou, ktorú k jedinečnosti dotvára hlavne večerné lyžovanie.
  • Ski areál Dalečín je vyhľadávaným miestom lyžiarskych kurzov a rodín s deťmi a svojím profilom je vhodný pre začiatočníkov i pre pokročilých.
Viac informácií
Lyžiarsky areál Vysoká
Lyžiarsky areál Klínek
Třebíč