Dovolenka s deťmi zadarmo

Užite si rodinnú dovolenku a neplaťte zbytočne ubytovanie aj za dieťa. V našej ponuke máme pobyty, kedy majú až dve deti ubytovanie zahrnuté v cene balíčka. Pri niektorých pobytoch majú deti zdarma i stravu.

Načítavam ponuky...


Dovolenka pre celú rodinu často znamená poriadny zásah do rodinného rozpočtu - ale aj pri nej môžete veľa ušetriť! Stačí sa pozrieť do našej ponuky pobytov a uvidíte, že mnohé hotely a penzióny na Slovensku i v strednej Európe ubytujú vaše deti úplne zadarmo. A to často vrátane prístelky, stravy či skvelých služieb. Tak kam sa spolu s deťmi vyberiete najskôr?

Ako si vybrať ten najlepší pobyt s deťmi?

Aby bolo na vašej dovolenke pohodlne nielen vám, ale aj vašim najmenším, vyberajte z ponuky hotelov a penziónov s označením Baby Friendly. Takto označené ubytovanie sa pýši skvelými službami a vybavením určeným pre deti - chýbať vám tu nebudú vysoké stoličky a detské menu v reštaurácii, možnosť požičania detskej postieľky na izbu či dokonca prebaľovacie pulty alebo detský kútik. Deti každého veku poteší tiež detské ihrisko.

Starosti si nemusíte robiť ani so stravou pre každého člena vašej rodiny. Stačí si vybrať ubytovanie s polpenziou, plnou penziou či dokonca s all inclusive a každé vaše jedlo vám budú pripravovať kuchári priamo v hotelovej reštaurácii. Vy sa tak hrnca nebudete musieť ani dotknúť - a to znie ako skutočná dovolenka.

Ako sa spolu s deťmi čo najlepšie zabavíte? Vyberte si ubytovanie s bazénom v cene balíčka a šantite každý deň vášho pobytu vo vode priamo v rámci ubytovania. Deti si nemenej užijú tiež zábavu v neďalekom aquaparku, či dokonca pri mori.

Kam sa vydať na parádnu rodinnú dovolenku?

Najmenej cestovania a výborné služby si spolu s deťmi užijete pri pobyte na Slovensku. Obľúbenými lokalitami, kde je vždy čo robiť aj s tými najmenšími sú tu jednoznačne Vysoké a Nízke Tatry, termálnymi kúpaliskami preslávené Patince či Podhájska, alebo v turistami aj milovníkmi aquaparkov obľúbenej Bešeňovej.

Za hranice sa potom vydajte do susedného Česka či do Poľska s krásnou prírodou i morom na severe. Výborné služby a preslávené termály si dokonale užijete v Maďarsku. Ak ale túžite po dovolenke pri mori, zamierte do obľúbeného Chorvátska.