Pobyt v Patinciach

Pravý význam slova relax spoznáte až v najjužnejšej oblasti Slovenska, na brehu krásneho modrého Dunaja. V preslávených Patinciach vás už čaká oddych v termálnej vode obohatenej o množstvo blahodarné pôsobiacich látok. Nechajte ju na seba pôsobiť v termálnych bazénoch a wellness, alebo načerpajte energiu pri liečivých procedúrach, behom kúpeľov či masáží. Najlepšie urobíte, ak vyskúšate všetko.

Načítavam ponuky...

Vášmu výberu neodpovedá žiaden pobyt, skúste upraviť zadané kritériá.

V tejto lokalite aktuálne nemáme žiadne ponuky. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite aktuálne nemáme žiadne ponuky. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Patince sú známe ako ideálne miesto nielen na letnú dovolenku. Vďaka množstvu teplých a slnečných dní si tu do sýta užijete zábavu na termálnom kúpalisku, v zime sa zas môžete tešiť na relax v teple wellness centra. Dáte sa zlákať na pobyt na južnom Slovensku?

Na čo sa môžete tešiť počas pobytu v Patinciach?

Do Patiniec sa vydajte k hranici s Maďarskom, kde mesto leží na brehu Dunaja neďaleko Komárna. Práve tu nájdete termálne kúpalisko s 5 bazénmi, kde nechýba ani toboganový svet a lákavé atrakcie. Väčšina bazénov je tu naplnených termálnou vodou, ktorá priaznivo vplýva hlavne na pohybové ústrojenstvo. V termálnej vode sa môžete kúpať tiež vo Wellness centre Patince, kde si môžete dopriať tiež procedúry alebo masáže.

Aby ste mali čo najbližšie k bazénom s termálnou vodou, zvoľte si ubytovanie, ktoré je priamo prepojené s termálmi. Príjemným bonusom môže byť neobmedzený vstup do wellness centra. Skutočnou zárukou pohodlia a výborných služieb na pobyte je označenie „Osobne overené“. To znamená, že pobyt osobne overil člen tímu Travelking, pobyt získava samé pozitívne hodnotenie a hostia sa naň radi vracajú.

Chystáte sa do Patiniec na víkendový pobyt? Pozrite sa do nášho cestovateľského itinerára, kde nájdete tie najlepšie tipy na výlety na južnom Slovensku.