Dovolenka v Moravských Topliciach

Relaxujte v termálnom raji. Vodné radovánky a zaslúžený relax na vás čakajú v slovinských kúpeľoch Moravske Toplice. Miestna čierna termálna minerálna voda prospeje vášmu zdraviu, rovnako ako široká ponuka wellness služieb. Vyberte si relaxačný pobyt v Moravských Topliciach a nechajte sa rozmaznávať.

Načítavam ponuky...

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Vypravte sa do raja relaxu v slovinskom mestečku Moravske Toplice, kde bola v 50. rokoch 20. storočia objavená liečivá termálna voda dvoch farieb. Okrem rozprávkového odpočinku v bazénoch a saunách, oceníte aj krásne okolie plné možností.

Poznajte, čo vám môže ponúknuť relaxačný pobyt v Moravských Topliciach

Kam inam sa vydať za relaxom ako do najväčších slovinských termálov? Nájdete tu prvotriedne termálne kúpele Terme 3000, v ktorých sa môžete vykúpať v 30 bazénoch s čiernou termominerálnou vodou s prímesou ropy. Pobyt v Moravských Topliciach bude mať priaznivý vplyv na vaše zdravie, okrem blahodarných účinkov miestnych prameňov vám prospejú aj pestré wellness služby a prechádzky v malebnej okolitej prírode.

Na wellness pobyte v Moravských Topliciach sa prehrejete v saunách, uvoľníte sa na masáži alebo si oddýchnete v relaxačných zónach. A to najlepšie? Odpočívať tu môžete po celý rok, vďaka vysokej teplote vody v termálnych bazénoch vám relax neodoprie ani nepriazeň počasia.

A kam vyraziť v okolí? Na bicykli alebo pešo sa vydajte k Bukovnickému jazeru, objavte tiež neďaleký kostol Nanebovzatia Pána v Bogojine alebo skanzen Filovci s expozíciou o hrnčiarstve. V skleníku Ocean Orchids v Dubrovníku obdivujte vzácne kvety a z netradičnej rozhľadne Vinarium sa pokochajte výhľadom na vinice v okolí Lendavy.