Zámocký hotel

Túžite po pobyte ako z rozprávky? Tak si vyberte niektorý zo zámockých hotelov a užite si kráľovský oddych. Väčšina z týchto hotelov ponúka luxusné a dobovo vybavené izby a krásnu záhradu, ktorá areál obklopuje.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Jasných päť hviezdičiek. Ohromila ma atmosféra historickej budovy hotela aj úžasné okolité prostredie. Je tu čistý vzduch, dokonalé wellness a ústretový personál. Využil som vonkajší aj vnútorný bazén a veľmi sa mi páčila aj možnosť urobiť si prechádzku parkom s vysokými stromami. A navyše - termálne kúpele Kehidakustány sú od hotela vzdialené len 2 kilometre (z hotela vás tam zvezú zadarmo). Určite sa sem ešte niekedy vrátim!”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Ubytovanie na zámku je jedinečným spôsobom, ako prežiť nezabudnuteľný pobyt plný histórie a luxusu. Elegantné ubytovanie, ústretový personál a nádherné okolie umožňuje hosťom prežiť autentický zážitok.

Ako vyzerá také ubytovanie na zámku?

Ubytovanie na zámku často zahŕňa priestranné a prepychovo zariadené izby, ktoré kombinujú historický šarm s moderným komfortom. Hostia si môžu užiť luxusné vybavenie, ako sú pohodlné postele, kvalitné obliečky, priestranné kúpeľne a často aj úchvatné výhľady na okolité parky či záhrady.

Okrem ubytovania samotného hostia často môžu využiť ďalšie luxusné zariadenia, ktoré sú súčasťou zámku. To môže zahŕňať elegantné reštaurácie, kde si môžete vychutnať lahodné pokrmy pripravené z čerstvých miestnych surovín, čajovne, bary, wellness centrá, vonkajšie bazény a ďalšie rekreačné aktivity. Niektoré zámky ponúkajú aj prehliadky a výklady o histórii a architektúre zámku, čím poskytujú hosťom jedinečný pohľad do minulosti.

Ubytovanie na zámku je obľúbené medzi pármi hľadajúcimi romantickú atmosféru, a tiež medzi ľuďmi, ktorí chcú zažiť niečo výnimočné . Je to skvelá voľba pre svadobnú cestu, oslavu výročia, darček na Valentína alebo len ako luxusný únik z každodenného zhonu.

Ubytovanie na zámku je skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú preskúmať historické miesta, zažiť luxus a ponoriť sa do atmosféry minulých časov. Je to spôsob, ako sa na chvíľu stať súčasťou príbehu a získať jedinečný pohľad na svet aristokracie a krásu zámockého života.