Hotely Morris

Hotely Morris, to je trojica luxusných a veľmi obľúbených wellness hotelov, ktoré získali rôzne ocenenia, všetky spadajú do kategórie **** hotelov a nájdete ich v Mariánskych Lázňach, Českej Lípe a Novom Bore.

Načítavam ponuky...

Vášmu výberu neodpovedá žiaden pobyt, skúste upraviť zadané kritériá.Sieť hotelov v Českej republike, ktorá nesie názov Hotely Morris, si zakladá na tom, aby ste boli ubytovaní v štvorhviezdičkovom hoteli v nádhernej historickej budove, o ktorú sa starostlivo starajú a zachovávajú ich historickú hodnotu. Spoločnú však majú tiež blízkosť k centru mesta aj k zastávke autobusu/vlaku či vlastné wellness centrá, ktoré sú súčasťou hotelov.

Kam sa vydáte do hotela Morris?

Do jedného z týchto hotelov sa môžete vydať do Českej Lípy, Nového Boru a Mariánskych Lázní.

Hotel Morris Česká Lípa vznikol prepojením troch historických budov na námestí T. G. Masaryka v centre Českej Lípy. Svojou jedinečnou architektúrou patrí medzi hlavné dominanty námestia. Zrekonštruovaný dizajnový hotel s átriom cez všetky poschodia, luxusne zariadenými izbami so starožitným nábytkom a podzemným wellness centrom zaisťuje hosťom nadštandardný komfort.

Parkhotel Morris Nový Bor nájdete v pokojnej časti Nového Boru v Libereckom kraji na pomedzí CHKO Lužické hory a CHKO České Stredohorie, zároveň však v bezprostrednej blízkosti centra mesta. K hotelu patrí súkromná záhrada a súčasťou budovy hotela je krásny zámoček.

Golf Hotel Morris v Mariánskych Lázňach nájdete v rozľahlom parku na kopci nad mestom, v tesnej blízkosti golfového ihriska. Je zariadený v staroanglickom štýle, ktorému dominuje tmavý nábytok a kožené kreslá.