Dovolenka v Benátsku

Do talianskych Benátok už po stáročia mieria ľudia za romantickou atmosférou. Navštívte aj vy talianske mesto tisícok mostov, prevezte sa na gondole po kanáli Canale Grande a obdivujte pamiatky UNESCO aj umelecké diela v galériách. Ďalším zážitkom potom pre vás bude talianská kuchyňa.

Načítavam ponuky...


Oblasť Talianska rozprestierajúca sa okolo mesta Benátky už desiatky rokov láka na dovolenku zamilované páry. Niet sa čomu diviť - ide totiž o jednu z najromantickejších lokalít sveta. Historické mestá a ostrovčeky Benátska sú ale ideálne tiež na dovolenku s celou rodinou. Urobte teda radosť sebe aj svojim deťom a vydajte sa za nádhernými pamiatkami UNESCO.

Benátsko vás očarí (nielen) historickými mestami

Snáď nie je na svete miesto, ktoré by ste si so svojou polovičkou užili viac. Vydajte sa do Benátska na romantický pobyt a nechajte sa uchvátiť historickou atmosférou miest Padova či Verona. Obe mestá v sebe navyše skrývajú pripomienky príbehov o nehynúcej láske. Alebo sa vydajte rovno do Benátok strávte celý deň plavbou na gondole a ochutnávaním fantastickej talianskej kuchyne. Uvidíte, že medzi slávnymi palácmi vám miestna pizza či cestoviny budú chutiť ešte o trochu viac.

Dovolenku v Benátsku si užijete aj s celou rodinou. Dosýta si tu vychutnáte tie najznámejšie umelecké diela v galériách, prehliadky historických palácov a, samozrejme, kopčeky tej najlepšej zmrzliny. Ostane vám na ňu dosť peňazí vďaka pobytu, kde budú vaše deti ubytované zadarmo. Dovolenka v Benátsku tak poteší nielen vás, ale aj vašu peňaženku.