Dovolenka v Bogácsi

Významné termálne pramene objavíte aj v meste Bogács na severe Maďarska. Vydajte sa sem za spoznávaním mestských pamiatok, ale hlavne za oddychom v miestnych kúpeľoch, kde na vás bude priaznivo pôsobiť sírna voda. Vychýrené sú aj vinárne, kde ochutnáte tunajšie lahodné víno.

Načítavam ponuky...

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Dovolenka v kúpeľno mesto Bogács má v jednu veľkú výhodu - ak na ňu budete vyrážať zo Slovenska, nebudete musieť cestovať dlho. Bogács sa totiž nachádza na severe Maďarska, len necelých 20 km od mesta Eger, a tak sa môžete tešiť na obklopenie termálnymi kúpeľmi na každej strane. Cesta severom krajiny navyše vedie popri krásnych Bukových lesoch, ktoré sa tu rozhodne oplatí navštíviť.

Termálne kúpele uprostred slávnej vinárskej oblasti

Termálne kúpele Bogács nadchnú ako seniorov, tak aj rodiny s deťmi. Nachádza sa tu totiž 9 bazénov, z ktorých je 6 napustených termálnou vodou s blahodarnými účinkami na pohybový aparát, kožu aj obehovú sústavu. Deťom sa tu zas budú páčiť dva detské bazény s atrakciami a toboganmi.

Okrem odpočinku v termáloch na vás čaká podobný relax aj v samotnom ubytovaní. Stačí si len vybrať pobyt so vstupom do wellness centra a môžete sa tešiť na relax vo vírivke či v saune priamo vo vašom hoteli či v penzióne. Večer sa nechajte unášať atmosférou vinárskej lokality a dajte sa zlákať na posedenie na terase s pohárikom v ruke. Budete v ňom mať naliate to najlepšie tokajské alebo víno Egri Bikavér z regiónu.