Dovolenka a pobyty v Maďarsku

Maďarsko je často opomínanou, avšak veľmi zaujímavou turistickou destináciou. Nikde inde nenájdete pohromade toľko termálnych kúpeľov, historických pamiatok a vinárskych regiónov. Ak hľadáte luxusný odpočinok, Maďarsko pre vás bude to pravé.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne úžasný! Interiéry celého hotela, vrátane našej izby, boli priestranné a dizajnové. Termálne kúpele s množstvom bazénov zase ideálne na relaxáciu. Polpenzia nám veľmi chutila, výber bol bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovín. Môžem povedať, že celý personál bol veľmi profesionálny, ochotný a usmievavý. To som si overil aj v reštaurácii, keď čašník priniesol mojej dcérke jedlo na želanie, aj keď v ten deň nebolo na menu. Ideálna voľba pre rodiny, páry aj osoby na služobnej ceste. V tomto prostredí sa bude cítiť príjemne každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


V Maďarsku si celoročne užijete relaxáciu v horúcich termálnych prameňoch, ktoré tu vyvierajú po stovky rokov. Kúpeľné pobyty patria v Maďarsku k tým najlepším práve vďaka veľkému množstvu špičkových kúpeľov, kde sa páči zamilovaným dvojiciam, rodinám s deťmi i seniorom. K najväčším a najobľúbenejším patria kúpele Bükfürdő, ďalej napríklad Sárvár, Györ alebo Mosonmagyaróvár.

Unikátny zážitok vám zaručia jaskynné kúpele Miskolc Tapolca alebo kúpele Egerszálok, kde sa budete kúpať s výhľadom na krásny soľný kopec. Dopriať si môžete tiež dovolenku pri jazere Hévíz, najväčšom termálnom jazere v Európe.

V Maďarsku vás ohromia nielen termály, ale i luxusné hotely s ponukou wellness, ktoré zaberá pokojne aj niekoľko poschodí. Možnosť ubytovania na zámku je už len čerešničkou na torte toho všetkého.

Historická Budapešť pre turistov aj romantikov

Hlavné mesto Budapešť patrí k najkrajším mestám Európy. Pri návšteve tejto metropoly na Dunaji nemôžete minúť veľkolepý Kráľovský palác či budovu parlamentu, odporúčame vám tiež navštíviť niektoré z miestnych kúpeľov. Kde inde nájdete termály priamo v centre veľkomesta? Zaujať vás môže tiež budapeštianske Tropicarium s množstvom exotických zvierat.

Pobyt v Budapešti si užijete ešte pohodlnejšie v niektorom z nami ponúkaných a overených hotelov. Súčasťou balíčka môže byť aj vstup do kúpeľov, wellness alebo iný nevšedný zážitok. Stačí si vybrať z našej pestrej ponuky.

Dovolenka pri Balatone a pobyty pre rodiny v Maďarsku

Maďarsko je krajina, kam môžete vyraziť s celou rodinou. Taká dovolenka pri Balatone nie je ani zďaleka vecou minulosti, v okolí jazera vzniklo mnoho krásnych wellness hotelov. Balaton je skvelý nielen na kúpanie a vodné športy, ale na svoje si tu prídu aj cyklisti.

V Maďarsku nájdete tiež baby friendly hotely, kam sa nemusíte báť prísť ani s najmenšími deťmi. Ak naopak vyrážate vo dvojici, naplánujte si krásnu romantickú dovolenku.