Dovolenka a pobyty v Maďarsku

Maďarsko je často opomínanou, avšak veľmi zaujímavou turistickou destináciou. Nikde inde nenájdete pohromade toľko termálnych kúpeľov, historických pamiatok a vinárskych regiónov. Ak hľadáte luxusný odpočinok, Maďarsko pre vás bude to pravé.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel stojí uprostred turistického raja, obklopený úžasným lesom a množstvom zaujímavých turistických trás. V okolí toho bolo toľko, že som to za 4 dni ani nestihol prejsť. Tunajší čistý vzduch, ticho a pokoj sú nezabudnuteľné. V hoteli bol neuveriteľne milý personál a čisté wellness. Z voľne organizovaného programu odporúčam prechádzku na bicykli okolo jazera Fertő - je právom jednou z najobľúbenejších.”

Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Hotel Amstel leží v pokojnej časti Györu. Je to rodinný hotel s úžasným a milým personálom, majú tu vynikajúcu kuchyňu a ten pocit, keď som si vychutnával pivo na slnečnej terase na brehu Dunaja, tak ten bol na nezaplatenie.”

Peter Kóša
Spolumajiteľ Travelkingu


V Maďarsku si celoročne užijete relaxáciu v horúcich termálnych prameňoch, ktoré tu vyvierajú po stovky rokov. Kúpeľné pobyty patria v Maďarsku k tým najlepším práve vďaka veľkému množstvu špičkových kúpeľov, kde sa páči zamilovaným dvojiciam, rodinám s deťmi i seniorom. K najväčším a najobľúbenejším patria kúpele Bükfürdő, ďalej napríklad Sárvár, Györ alebo Mosonmagyaróvár.

Unikátny zážitok vám zaručia jaskynné kúpele Miskolc Tapolca alebo kúpele Egerszálok, kde sa budete kúpať s výhľadom na krásny soľný kopec. Dopriať si môžete tiež dovolenku pri jazere Hévíz, najväčšom termálnom jazere v Európe.

V Maďarsku vás ohromia nielen termály, ale i luxusné hotely s ponukou wellness, ktoré zaberá pokojne aj niekoľko poschodí. Možnosť ubytovania na zámku je už len čerešničkou na torte toho všetkého.

Historická Budapešť pre turistov aj romantikov

Hlavné mesto Budapešť patrí k najkrajším mestám Európy. Pri návšteve tejto metropoly na Dunaji nemôžete minúť veľkolepý Kráľovský palác či budovu parlamentu, odporúčame vám tiež navštíviť niektoré z miestnych kúpeľov. Kde inde nájdete termály priamo v centre veľkomesta? Zaujať vás môže tiež budapeštianske Tropicarium s množstvom exotických zvierat.

Pobyt v Budapešti si užijete ešte pohodlnejšie v niektorom z nami ponúkaných a overených hotelov. Súčasťou balíčka môže byť aj vstup do kúpeľov, wellness alebo iný nevšedný zážitok. Stačí si vybrať z našej pestrej ponuky.

Dovolenka pri Balatone a pobyty pre rodiny v Maďarsku

Maďarsko je krajina, kam môžete vyraziť s celou rodinou. Taká dovolenka pri Balatone nie je ani zďaleka vecou minulosti, v okolí jazera vzniklo mnoho krásnych wellness hotelov. Balaton je skvelý nielen na kúpanie a vodné športy, ale na svoje si tu prídu aj cyklisti.

V Maďarsku nájdete tiež baby friendly hotely, kam sa nemusíte báť prísť ani s najmenšími deťmi. Ak naopak vyrážate vo dvojici, naplánujte si krásnu romantickú dovolenku.