Dovolenka v Poľských Tatrách

Lákajú vás horské vrcholy? Turistom i lyžiarom môžeme odporučiť Poľské Tatry s množstvom moderných ski areálov, turistických chát a krásnych hotelov v malebných dedinkách. Obľúbeným strediskom je mesto Zakopané, leží len kúsok od slovenských Tatier.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Už keď sme prichádzali, nadchlo nás nádherné prostredie, v ktorom je hotel umiestnený. Potešila nás veľká izba v modernom dizajne a tiež parádne wellness centrum s bazénom. Plus dávam aj za výbornú polpenziu - vždy bolo z čoho vyberať a všetko, čo sme skúsili, nám chutilo.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Hotel má profesionálny a ochotný personál a zároveň sa nachádza vo výnimočnej lokalite. Krásny výhľad na hory vás bude sprevádzať po celú dobu pobytu, či už v komfortnej izbe, v reštaurácii alebo vo wellness. Pochváliť musím tiež pokrmy podávané počas polpenzie. Neďaleko leží mestečko Zakopané, ktoré je centrom turistiky na poľskej strane Vysokých Tatier. Pobyt sme si veľmi užili a odporúčame ho najmä počas jesene.”

Tomáš Polman
Tomáš Polman
Obchodný tím

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Dovolenka v poľských Tatrách je skvelou voľbou pre milovníkov prírody, turistiky a lyžovania. Táto malebná oblasť ponúka úchvatné horské scenérie a mnoho outdoorových možností pre dobrodružstvo a odpočinok.

Do poľských Tatier v lete aj zime

V poľských Tatrách sa nachádza veľa turisticky atraktívnych lokalít, vrátane slávneho horského strediska Zakopané. V lete je toto miesto východiskovým bodom pre mnoho trekov a túr po celých Tatrách. Môžete sa vydať na horské výstupy, objavovať malebné údolia, alebo si užiť panoramatické výhľady z horských vrcholkov. V zime si v poľských Tatrách zase užijete lyžovanie či snowboardovanie do sýta.

Tip: Pozerajte po pobytoch so skipasom v cene.

Poľské Tatry ale ponúka širokú škálu aktivít úplne pre každého. Môžete sa venovať turistike, horskej cyklistike alebo kvalitnému odpočívaniu vo wellness.

Dovolenka v poľských Tatrách je zážitkom pre všetkých, ktorí milujú prírodu a aktívny (aj pasívny) odpočinok. Táto oblasť vám poskytne nezabudnuteľné dobrodružstvo a príležitosť na relaxáciu v nádhernom horskom prostredí.

Pokiaľ ste sa rozhodli, že by ste sa do Poľských Tatier chceli vydať hneď, pozrite sa na kategóriu pobytov tento víkend, prípadne nasledujúci víkend.