Pobyty v Budapešti

Budapešť - historická metropola na Dunaji. Navštívte jedno z najkrajších miest Európy i sveta. A to nielen kvôli pamiatkam, ako sú Kráľovský palác, budova parlamentu či Rybárska bašta, ale tiež kvôli svetovo známym kúpeľom Gellért, Széchenyi a ďalším.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Stáció na mňa naozaj zapôsobil a rád ho s čistým svedomím odporučím každému, kto by rád navštívil Budapešť. Je to záruka kvality a navyše za skvelú cenu. Samotná Budapešť je veľmi pekná, prezrel som si centrum mesta, Országház, teda budovu parlamentu, Rybársku baštu a urobil som si aj prechádzku po brehu Dunaja. Vidieť je tu toho ale skutočne veľa, takže sa sem určite budem chcieť ešte vrátiť.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Grand Jules Boat Hotel sa nachádza na brehu Dunaja, blízko pamiatok Budapešti. Naša izba bola malá ale dostačujúca, s nádherným výhľadom na budovu parlamentu a reťazový most. V rámci ubytovania sme mali bohaté raňajky formou bufetu. Personál bol veľmi milý a usmievavý. Jedinú výhradu máme k hluku spôsobenému chôdzou ostatných hostí na hornej terase lode. Celkovo sme však boli s pobytom veľmi spokojní. Pre tých, ktorí hľadajú nevšedné ubytovanie, pobyt rozhodne odporúčame.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznícka podpora

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Kto videl na vlastné oči Budapešť, ten sa nemôže vôbec diviť, že je označovaná za jedno z najkrajších miest v Európe. „Perla na Dunaji“ si svoje pomenovanie vyslúžila vďaka nespočtu fascinujúcich pamiatok, nádhernému nábrežiu aj vďaka rušnému kultúrnemu životu. Nechajte sa Budapešťou okúzliť aj vy a vydajte sa sem na pobyt.

Budapešť - to sú romantické zákutia, pamiatky UNESCO aj termálne kúpele

Dovolenka v hlavnom meste v sebe skrýva mnohé výhody. Nielen že budete mať všetky významné pamiatky, ako sú Budínsky hrad, Matejov chrám s vežou Rybárskej bašty či budovu parlamentu na dosah ruky. Vychutnať si tu ale môžete tiež prvotriedny prepych a rozmaznávanie, aké sa vám v menších mestách nenaskytne. Ubytujte sa preto v Budapešti v jednom z množstva luxusných hotelov z našej ponuky a zažite na vlastnej koži, aké je to žiť aspoň pár dní v luxuse na svetovej úrovni.

Okem pamiatok by ste v Budapešti nemali vynechať ani návštevu termálnych kúpeľov. Práve v hlavnom meste Maďarska sa totiž nachádza najväčší kúpeľný komplex Európy - Termálne kúpele Széchenyi. Relax v ozdravnej vode si užijete tiež v kúpeľoch Gellért so secesným interiérom alebo v kúpeľoch Lukács. Aby ste mali istotu, že návštevu budapeštianskych kúpeľov nevynecháte, vydajte sa sem na kúpeľný pobyt, kde sa môžete tešiť na kúpele pár metrov od hotela alebo na vstup do kúpeľov v cene pobytu.