Kúpeľné pobyty v Budapešti

Historická Budapešť neponúka len pamiatky, ale aj krásne termálne kúpele, kde sa môžete uvoľniť a relaxovať v horúcej vode. Ubytujte sa ideálne kúsok od kúpeľov alebo získajte vstupenku do kúpeľov v cene balíčka.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Stáció na mňa naozaj zapôsobil a rád ho s čistým svedomím odporučím každému, kto by rád navštívil Budapešť. Je to záruka kvality a navyše za skvelú cenu. Samotná Budapešť je veľmi pekná, prezrel som si centrum mesta, Országház, teda budovu parlamentu, Rybársku baštu a urobil som si aj prechádzku po brehu Dunaja. Vidieť je tu toho ale skutočne veľa, takže sa sem určite budem chcieť ešte vrátiť.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodný tím


V Maďarsku nájdeme desiatky termálnych kúpeľov. Väčšinou sa ukrývajú vo vychýrených kúpeľných mestách, ale viete, že aj Budapešť je plná parádnych kúpeľov? Okrem návštevy pamiatok si tak môžete počas pobytu v maďarskej metropole užiť aj relaxáciu v horúcej minerálnej vode.

Ktoré kúpele v Budapešti stoja za návštevu?

Kúpele Gellért sa pýšia nádherným secesným interiérom, kde sa budete ponárať do bazénov s termálnou vodou v obklopení dekoratívnych stĺpov.

Termálne kúpele Széchenyi patria k najväčším kúpeľným komplexom v Európe. Očaria vás nielen množstvom bazénov s termálnou vodou a kvalitou služieb, ale aj nádherným prostredím s neobarokovou budovou kúpeľov.

Kúpele Császár sú jedny z najstarších tureckých kúpeľov v Maďarsku a majú nezameniteľnú atmosféru. Ich hlavným lákadlom je osemhranný bazén obklopený ďalšími 4 menšími bazénmi.

Kúpele Király - v "kráľovských kúpeľoch" si doprajte oddych v typických interiéroch v tureckom štýle, kde si užijete tradičné kúpeľné procedúry a oddych, ako sa patrí.

Nevynechajte ani návštevu Kúpeľov Rudas, Lukács či Rácz, vo všetkých si dokonale oddýchnete.