Kúpeľné pobyty v Budapešti

Historická Budapešť neponúka len pamiatky, ale aj krásne termálne kúpele, kde sa môžete uvoľniť a relaxovať v horúcej vode. Ubytujte sa ideálne kúsok od kúpeľov alebo získajte vstupenku do kúpeľov v cene balíčka.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Stáció na mňa naozaj zapôsobil a rád ho s čistým svedomím odporučím každému, kto by rád navštívil Budapešť. Je to záruka kvality a navyše za skvelú cenu. Samotná Budapešť je veľmi pekná, prezrel som si centrum mesta, Országház, teda budovu parlamentu, Rybársku baštu a urobil som si aj prechádzku po brehu Dunaja. Vidieť je tu toho ale skutočne veľa, takže sa sem určite budem chcieť ešte vrátiť.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Aquincum mi len dokázal, že Budapešť si je možné užiť aj za horšieho počasia. Na celodenné prechádzky nás pripravili skvelé raňajky, z ktorých si vyberie naozaj každý. Po návrate na nás potom čakali termálne bazény, ktoré nás príjemne zohriali. Izba bola veľmi luxusná a na posteliach sa spalo výborne. Príjemným prekvapením bola aj fľaša červeného vína, ktorú sme si vychutnali za výhľadu na nočný Dunaj. Z výletov po okolí rozhodne odporúčam navštíviť Magitin ostrov, ktorý sa nachádza priamo oproti hotelu.”

Eliška Kordulová
Eliška Kordulová
Marketingový tím


V Maďarsku nájdeme desiatky termálnych kúpeľov. Väčšinou sa ukrývajú vo vychýrených kúpeľných mestách, ale viete, že aj Budapešť je plná parádnych kúpeľov? Okrem návštevy pamiatok si tak môžete počas pobytu v maďarskej metropole užiť aj relaxáciu v horúcej minerálnej vode.

Ktoré kúpele v Budapešti stoja za návštevu?

Kúpele Gellért sa pýšia nádherným secesným interiérom, kde sa budete ponárať do bazénov s termálnou vodou v obklopení dekoratívnych stĺpov.

Termálne kúpele Széchenyi patria k najväčším kúpeľným komplexom v Európe. Očaria vás nielen množstvom bazénov s termálnou vodou a kvalitou služieb, ale aj nádherným prostredím s neobarokovou budovou kúpeľov.

Kúpele Császár sú jedny z najstarších tureckých kúpeľov v Maďarsku a majú nezameniteľnú atmosféru. Ich hlavným lákadlom je osemhranný bazén obklopený ďalšími 4 menšími bazénmi.

Kúpele Király - v "kráľovských kúpeľoch" si doprajte oddych v typických interiéroch v tureckom štýle, kde si užijete tradičné kúpeľné procedúry a oddych, ako sa patrí.

Nevynechajte ani návštevu Kúpeľov Rudas, Lukács či Rácz, vo všetkých si dokonale oddýchnete.