Dovolenka pre jedného

Zakúpte si zľavový kupón len pre jednu osobu. Môžete tak obdarovať svojich priateľov jednotlivo, prípadne vyrazte za oddychom, zážitkami či do kúpeľov sami - pri niektorých variantoch bez príplatku za jednolôžkovú izbu.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V Hoteli La Bohemia som si pripadal, akoby som sa vrátil do obdobia baroka s jeho krásnymi freskami, nábytkom aj interiérom. Z balkóna som mal navyše krásny výhľad na promenádu. Pobyt by som odporučil každému, kto má rád rozhľadne - len kúsok od hotela som ich navštívil hneď niekoľko. Blízko je aj niekoľko prameňov liečivej minerálnej vody. Do kanistra si ju síce nabrať nemôžete, ale kto by odolal a nenaplnil si aspoň pár fľaštičiek.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodný tím


Keď človek cestuje sám, zažije inú dovolenku, než keď cestuje s rodinou alebo priateľmi. Často máte pri takýchto sólo výletoch veľa času na premýšľanie, poznanie seba samého a robenie si len a len toho, čo sám chce. Dovolenka pre jedného je skvelou príležitosťou na oddych, relaxáciu a zažívanie nových zážitkov. A to bez ohľadu na to, či si plánujete dovolenku plnú dobrodružstva a akcie, alebo skôr pokojný únik od každodenného zhonu.

Kam sa vydať na dovolenku sám/sama?

Ak chcete úplne zrelaxovať a načerpať novú energiu, môžete si vybrať dovolenku vo wellness rezorte alebo kúpeľnom meste. Čo tak Piešťany, moravské Luhačovice alebo napríklad Eger ? Užite si masáže, sauny, termálne kúpele a ďalšie procedúry, ktoré vám pomôžu znížiť stres a načerpať sily.

Sólo dovolenka je skvelou príležitosťou na cestovanie a objavovanie nových miest a naplánovať si itinerár presne podľa vašich predstáv. Môžete si naplánovať výlet do destinácie, ktorú ste vždy chceli navštíviť, a preskúmať jej kultúru, pamiatky a miestnu kuchyňu. Spoznajte Slovinsko alebo napríklad Baltské pobrežie!

Ak preferujete aktívnejšiu dovolenku, môžete si zvoliť dovolenku v horách. České hory, slovenské hory alebo aj rakúske hory vám poskytnú také výhľady, že na ne do smrti nezabudnete. Pokiaľ budete hľadať aj ubytovanie s požičaním bicyklov, budete si môcť zvolenú lokalitu prejsť na bicykli a stihnúť tak toho oveľa viac.

Dovolenka pre jedného vám poskytuje slobodu a flexibilitu vo výbere aktivít a plánu. Užite si tento čas pre seba, skúste nové veci a vytvorte si nezabudnuteľné zážitky.