Pobyt s úschovňou lyží

Lyže, lyžiarky, palice ani snowboardy vám už nemusia prekážať v izbe. Pohodlne si ich odložte v úschovni priamo vo vašom ubytovaní. Do rána vás počkajú suché a pripravené na ďalší nezabudnuteľný deň na svahu.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Najväčšími perlami nášho pobytu v ikonickom Hoteli Patria **** boli vynikajúca polpenzia v Slnečnej reštaurácii, milý a ochotný personál aj rozsiahle wellness centrum s množstvom zákutí pre odpočinok po náročnej turistike. Spomenúť musím tiež unikátnu polohu ubytovania, ktoré sa nachádza priamo pri nádhernom Štrbskom plese. Vďaka tomu je toto miesto ideálnym východiskovým bodom pre turistov aj lyžiarov.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedúci IT tímu
Overené Travelkingom

“Hotel Husárik **** je perfektným miestom na oddych od mestského ruchu. Jeho poloha uprostred krásnej prírody Kysuckých Beskýd je ideálna pre turistiku, cyklistiku aj zimné športy. Navyše je v okolí množstvo zaujímavých výletných cieľov, takže nudiť sa tu nebudete v žiadnom ročnom období. Hotel je vybavený v štýle tradičnej loveckej chaty, avšak so všetkými modernými vymoženosťami. Jeho súčasťou je moderné wellness centrum s jaskynným bazénom, fínskou saunou a vonkajšou vírivkou. Navyše je tu fitness a skvelé zázemie pre rôzne športy ako tenis a volejbal. V rámci polpenzie sme si pochutnali na vynikajúcej lokálnej kuchyni, ktorú sme zapili skvelým domácim pivom. Pobyt v tomto hoteli vám vrelo odporúčam, či už teda si tu chcete v krásnej kysuckej krajine hlavne oddýchnuť, alebo dovolenku radi strávite aktívne.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodný tím


Keď už sa vydáte na dovolenku, kde bývate blízko zjazdovky, uistite sa, že budete mať kde sušiť lyže či snowboardy a lyžiarky. Ak si chcete aktívnu zimnú dovolenku užiť na maximum, nenechajte sa zastaviť premočenými a prakticky nepoužiteľnými vecami! Túto prácu sme urobili za vás. Vyfiltrovali sme pre vás ubytovanie, ktoré sú blízko zjazdovky a zároveň majú úschovňu lyží.

S Travelkingom za lyžovaním kamkoľvek

Chcete zostať na Slovensku a užiť si dovolenku len kúsok od bydliska? V slovenských pohoriach nájdete skvelé ubytovacie zariadenia, ktoré sú blízko zjazdovky, a zároveň v nich nájdete aj fajn wellness pre relax po lyžovaní. Nie inak je tomu u susedov v Česku, v Poľsku aj v Rakúsku.