Wellness pobyty v Poľsku

Zavítajte do krásnej poľskej prírody a nechajte sa rozmaznávať v hoteloch s wellness. Tešiť sa tak môžete na vírivku, bazén, masáže a ďalšie procedúry, vďaka ktorým bude váš pobyt úplne dokonalý.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne skvelý! Hotel bol krásny, izba moderná a čistá, personál milý a ústretový. Veľmi nás nadchli bohaté raňajky a vynikajúce večere. Wellness centrum je menšie, ale aj tak parádne s pekným výhľadom na mesto. Hotel sa nachádza pri rieke Visle v pokojnejšej časti Krakova, takže počas noci je tu úplný pokoj. Do centra je to naozaj kúsok a cez most sa doň dostanete pohodlne aj pešo. Hotel Qubus bude určite naším útočiskom v Krakove aj v budúcnosti. Len si nabudúce vezmeme pobyt s polpenziou.”

Aneta Ráztokayová
Aneta Ráztokayová
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Ak hľadáte miesto, kde si budete môcť oddýchnuť a zároveň si aj trochu zašportovať, ECO Active Resort Pieniny je z môjho pohľadu ideálnou voľbou. Majú tu skvelé wellness, výbornú stravu a môžete si požičať aj bicykle. Osobne odporúčam prejsť si krásnu cyklotrasu okolo jazera Czorsztyn.”

Tomáš Polman
Tomáš Polman
Obchodný tím


Aj keď je Poľsko našou susednou krajinou, stále ostáva pre mnohých nepoznané. A to je škoda! Skrýva v sebe totiž prekrásne mestá s pamiatkami UNESCO, vysoké hory s nedotknutou prírodou aj nespočet turistických atrakcií, chodníkov a v zime aj lyžiarskych stredísk. Vydajte sa na pobyt za krásami Poľska, o dokonalý relax sa postará wellness priamo vo vašom ubytovaní.

Kam sa vydať na prvotriedny wellness pobyt v Poľsku?

Priamo za hranicami vás môžu zlákať najvyššie hory, o ktoré sa s Poľskom delíme. Poľské Tatry v sebe ukrývajú nespočet skvostov. Počas svojho wellness pobytu navštívte napríklad horské mestečko Zakopané, vodopád Siklawica, najväčšie poľské pleso Morskie Oko či najvyššiu horu Poľska - Rysy (2 499 m n. m.).

O oddych vo vírivke alebo v saune neprídete ani vo veľkomeste. Mnohými pamiatkami preslávený Krakov v sebe skrýva viacero fantastických wellness hotelov, ktoré vám spoznávanie mesta ešte viac spríjemnia. Uvidíte tak, že po celodennej návšteve hradu a galérii či po nakupovaní na vianočných trhoch nie je nič lepšie, ako relax vo wellness.

Za netradičným zážitkom sa vydajte na sever Poľska, kde vás na pobreží Baltského mora čaká viacero luxusných wellness hotelov. Deň môžete stráviť obdivovaním krás miest Gdaňsk či Gdyňa a romantickými prechádzkami po pláži, kúpanie sa v teplej vode bazéna si zas užijete priamo v hoteli.