Wellness pobyty v Poľsku

Zavítajte do krásnej poľskej prírody a nechajte sa rozmaznávať v hoteloch s wellness. Tešiť sa tak môžete na vírivku, bazén, masáže a ďalšie procedúry, vďaka ktorým bude váš pobyt úplne dokonalý.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Už keď sme prichádzali, nadchlo nás nádherné prostredie, v ktorom je hotel umiestnený. Potešila nás veľká izba v modernom dizajne a tiež parádne wellness centrum s bazénom. Plus dávam aj za výbornú polpenziu - vždy bolo z čoho vyberať a všetko, čo sme skúsili, nám chutilo.”

Nikol Chrástová
Marketingový tím
Recenzia zákazníka

“Veľký hotel s moderným vybavením. Bazén na poslednom poschodí s úžasným výhľadom na Krakov, vírivka, sauna a para o poschodie nižšie. Pár desiatok metrov na električku, či pár stoviek metrov do židovskej štvrte Kazimierz, alebo ďalej do centra - takže super lokalita! Čisté izby, bohaté raňajky, ústretový personál hotela.”

5/5
(Alena C. - Česko)


Aj keď je Poľsko našou susednou krajinou, stále ostáva pre mnohých nepoznané. A to je škoda! Skrýva v sebe totiž prekrásne mestá s pamiatkami UNESCO, vysoké hory s nedotknutou prírodou aj nespočet turistických atrakcií, chodníkov a v zime aj lyžiarskych stredísk. Vydajte sa na pobyt za krásami Poľska, o dokonalý relax sa postará wellness priamo vo vašom ubytovaní.

Kam sa vydať na prvotriedny wellness pobyt v Poľsku?

Priamo za hranicami vás môžu zlákať najvyššie hory, o ktoré sa s Poľskom delíme. Poľské Tatry v sebe ukrývajú nespočet skvostov. Počas svojho wellness pobytu navštívte napríklad horské mestečko Zakopané, vodopád Siklawica, najväčšie poľské pleso Morskie Oko či najvyššiu horu Poľska - Rysy (2 499 m n. m.).

O oddych vo vírivke alebo v saune neprídete ani vo veľkomeste. Mnohými pamiatkami preslávený Krakov v sebe skrýva viacero fantastických wellness hotelov, ktoré vám spoznávanie mesta ešte viac spríjemnia. Uvidíte tak, že po celodennej návšteve hradu a galérii či po nakupovaní na vianočných trhoch nie je nič lepšie, ako relax vo wellness.

Za netradičným zážitkom sa vydajte na sever Poľska, kde vás na pobreží Baltského mora čaká viacero luxusných wellness hotelov. Deň môžete stráviť obdivovaním krás miest Gdaňsk či Gdyňa a romantickými prechádzkami po pláži, kúpanie sa v teplej vode bazéna si zas užijete priamo v hoteli.