Wellness pobyty v Poľsku

Zavítajte do krásnej poľskej prírody a nechajte sa rozmaznávať v hoteloch s wellness. Tešiť sa tak môžete na vírivku, bazén, masáže a ďalšie procedúry, vďaka ktorým bude váš pobyt úplne dokonalý.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Na návštevu Krakova sme sa už dlho tešili a stálo to za to. Po príchode do izby nás prekvapila jej veľkosť - bola obrovská, a pritom útulná. Raňajky boli parádne, bohaté a na výber bolo snáď zo všetkého, čo človeku napadne. Večere boli taká klasika, ktorá uspokojí každého. Za návštevu rozhodne stojí hrad Wawel, a potom Soľná baňa Wieliczka. Mesto nás veľmi prekvapilo, všetko bolo krásne a čisté. Ani za tri dni sme v Krakove nestihli všetko a určite sa ešte vrátime.”

Michal Šoffa
Michal Šoffa
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Počas pobytu v Krasicki Resort Hoteli & Spa *** sme úplne zabudli na starosti všedných dní. Menšia plocha izby bola bohato vyvážená priestranným balkónom s výhľadom do prírody. Wellness centrum bolo síce menšie, ale aj tak sme si v ňom parádne oddýchli. Všade v hoteli bolo perfektne čisto a najviac ma nadchla pestrá polpenzia. Všetky pokrmy boli čerstvé, veľmi chutné a výber bol skutočne bohatý. Odporúčam vyraziť za krásnymi výhľadmi na niektoré z rozhľadní, ktorých je v okolí mnoho.”

Kateřina Vašátková
Kateřina Vašátková
Zákaznícka podpora


Aj keď je Poľsko našou susednou krajinou, stále ostáva pre mnohých nepoznané. A to je škoda! Skrýva v sebe totiž prekrásne mestá s pamiatkami UNESCO, vysoké hory s nedotknutou prírodou aj nespočet turistických atrakcií, chodníkov a v zime aj lyžiarskych stredísk. Vydajte sa na pobyt za krásami Poľska, o dokonalý relax sa postará wellness priamo vo vašom ubytovaní.

Kam sa vydať na prvotriedny wellness pobyt v Poľsku?

Priamo za hranicami vás môžu zlákať najvyššie hory, o ktoré sa s Poľskom delíme. Poľské Tatry v sebe ukrývajú nespočet skvostov. Počas svojho wellness pobytu navštívte napríklad horské mestečko Zakopané, vodopád Siklawica, najväčšie poľské pleso Morskie Oko či najvyššiu horu Poľska - Rysy (2 499 m n. m.).

O oddych vo vírivke alebo v saune neprídete ani vo veľkomeste. Mnohými pamiatkami preslávený Krakov v sebe skrýva viacero fantastických wellness hotelov, ktoré vám spoznávanie mesta ešte viac spríjemnia. Uvidíte tak, že po celodennej návšteve hradu a galérii či po nakupovaní na vianočných trhoch nie je nič lepšie, ako relax vo wellness.

Za netradičným zážitkom sa vydajte na sever Poľska, kde vás na pobreží Baltského mora čaká viacero luxusných wellness hotelov. Deň môžete stráviť obdivovaním krás miest Gdaňsk či Gdyňa a romantickými prechádzkami po pláži, kúpanie sa v teplej vode bazéna si zas užijete priamo v hoteli.