Imperiall Resort & MediSpa sa nachádza v poľskom meste Sianożęty len 100 metrov od pláže a Baltského mora. Užite si pobyt v izbe či apartmáne, chutnú polpenziu formou bufetu a tiež neobmedzený vstup do bazénového komplexu a wellness centra s vnútorným aj vonkajšími bazénmi, vírivkou a saunami.

O ubytovaní

Imperiall Resort & MediSpa je veľký, moderný komplex ako stvorený pre váš odpočinok, pre rôznorodú zábavu, ale aj liečbu niektorých ochorení. Nachádza sa v poľskom mestečku Sianożęty (cca 12 km od Kołobrzegu), a to priamo pri pobreží Baltského mora – na pláž to budete mať doslova 100 metrov. Najznámejšie pamiatky, ako napríklad mólo a maják v Kołobrzegu alebo napríklad krásnu tunajšiu baziliku, tak budete mať pár minút jazdy autom (cca 20 minút).

Kde budete spať?

V 89 klimatizovaných apartmánoch nájdete až dve smart televíziu, WiFi pripojenie, kuchynku s mikrovlnkou, chladničkou a setom na prípravu kávy a čaju, trezor i vlastnú kúpeľňu so sprchou a županmi. Z apartmánov je možné rovno vojsť do záhradky alebo na balkón.

V každej z 35 štandardných izieb si zase budete môcť užiť televíziu, WiFi pripojenie, chladničku, rýchlovarnú kanvicu, písací stôl aj vlastnú kúpeľňu so sprchou a županom. Izby sú umiestnené na prvom poschodí a majú francúzsky balkón.

Na čom si pochutnáte?

Dve reštaurácie, tri bary, jedna kaviareň - to všetko nájdete v Imperiall ResortMediSpa.V reštaurácii Level 5 na samom vrchu jednej z budov nájdete výbornú reštauráciu s à la carte menu a výhľadom na Baltské more. V Imperiall reštaurácii na prízemí si vychutnáte raňajky a večere z čerstvých, lokálnych surovín formou bufetu.

Kde budete relaxovať?

Rezort ponúka bazénový komplex, v ktorom nájdete vnútorný bazén so šmykľavkou, relaxačnou časťou, bazénom aj plaveckou časťou pre aktívnejších hostí. Ďalej je tu sezónny vonkajší bazén a detské ihrisko. Vo wellness centre zase môžete relaxovať vo vírivke, fínskej saune a pare. Za príplatok si doprajte jednu z mnohých liečebných procedúr.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je tu vyžitie skutočne na úrovni. Okrem spomínaných vonkajších bazénov aj pre deti a šmykľavky vo vnútornom bazéne nájdete vonku aj detské ihrisko. Myslelo sa však aj na prípad zlého počasia, a tak priamo v hoteli nájdete veľký detský kútik.

Niečo naviac

Športového vyžitia je tu až až a každý si tu zaručene niečo nájde. Môžete si tu zahrať futbal, volejbal, basketbal, stolný tenis, tenis aj biliard. Pokiaľ vás kolektívne športy veľmi neberú, môžete si zájsť zacvičiť do posilňovne s profesionálnym náradím alebo do vonkajšieho fitness parku.

Imperiall Resort & MediSpa

Imperiall Resort & MediSpa

ul. Północna 6, Sianożęty , Ustronie Morskie
Poľsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 7 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,5 km
Vzdialenosť od mora
100 m
Zastávka
0,5 km

Tipy na výlet

Kúpele Kołobrzeg

Kúpele KołobrzegTip na výlet

Už samotná návšteva Kołobrzegu pre vás bude liečivá vďaka špecifickej mikroklíme, kde je vzduch nasýtený jódom a lieči rôzne ochorenia respiračného systému. K tomu tu vyrástlo niekoľko desiatok kúpeľných domov, kde sa môžete oddať liečivému bahnu, soľným kúpeľom a ďalším liečebným procedúram na liečbu reumy, porúch metabolizmu či krvného obehu. Na množstvo kúpeľných domov narazíte medzi parkom Stefana Żeromskiego a ulicami Zdrojowa a Kasprowicza.

Maják v Kołobrzegu
Maják v Kołobrzegu
Mólo v Kołobrzegu
Mólo v Kołobrzegu
Bazylika Konkatedralna
Bazylika Konkatedralna