Barion Pixel
Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa čoho pobyty overujeme?

Každý pobyt označený nálepkou Osobne overené musí spĺňať aspoň 2 z 3 kritérií:

  • Pobyt overil člen Travelking tímu

    Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
  • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

    Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
  • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

    Veríme, že pokiaľ sa k pobytu zákazníci vracajú i po stýkrát, je skutočne kvalitný.

Dobrý pobyt je ten, ktorý si užijete bez starostí.

Naším cieľom je vyberať tie najvýhodnejšie ponuky pobytov v strednej a južnej Európe a predovšetkým načúvať prianiam a potrebám každého z vás.
Ale čo je hlavný cieľ?
Sprostredkovať radosť, ktorú cestovanie prináša, čo najväčšiemu počtu ľudí.

Sme tím ľudí, ktorý sa špecializuje na cestovanie. Preto zaistíme, aby každá vaša cesta bola bezstarostná a podľa vašich prianí od začiatku až do konca. Od chvíle kedy budete hľadať inšpiráciu, cez nenáročnú rezerváciu, jednoduchý kontakt s hotelom až do konca, kde bude dobrý pocit z kvalitného pobytu podľa očakávania.

Vydáte sa s nami po Slovensku, do Česka, Maďarska, Poľska, Rakúska či Nemecka? Alebo oceníte skôr Taliansko a Chorvátsko? V každej krajine vyberáme pre Vás tie najkvalitnejšie pobyty. Myslíme na všetkých - páry, rodiny, priateľov i seniorov.

Od roku 2014 sme sa postarali o viac než 700 000 spokojných ciest našich zákazníkov.

Začali sme ako trojčlenný tím, až sme sa rozrástli do pracovnej rodiny, ktorá má 50 členov a jedného psa, buldočka Huga. Plnením cestovateľských snov našich zákazníkov si plníme náš sen: Byť cestovateľskou jednotkou, na ktorú sa obrátite pri výlete do okolitých štátov aj dovolenke.

K sebe aj našim zákazníkom sme úprimní a nápomocní v každej situácii. Pomoc je pre nás základná hodnota, nie služba naviac. Preto u zákazníkov nekončíme, nápomocní sme na rôznych miestach, kde je to potrebné.

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK