Dovolenka v Severnej Dalmácii

Severná Dalmácia je turisticky veľmi obľúbená oblasť rozkladajúca sa medzi letoviskom Karlobag a mysom Zečevo. Na pobreží Severnej Dalmácie nájdete priezračne čisté more a prekrásne kamienkové pláže. Na pevnine môžete navštíviť tiež tri nádherné národné parky, z ktorých najvýznamnejší je jednoznačne Národný park Plitvice. Jeho terasovito rozložené jazerá s mnohými vodopádmi a krištáľovo čistou vodou patria medzi pamiatky UNESCO. Najväčšími mestami sú Zadar a Šibenik, kde sa nachádza veľa úchvatných pamiatok vrátane šibenickej Katedrály sv. Jakuba zapísanej na Zozname UNESCO. Zo Zadaru sa loďou ľahko dostanete na ostrovy s nedotknutou prírodou ako Pag, Ugljan, Dugi Otok, Pašman či Murter.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel sa nachádza hneď pri pobrežnej promenáde a kamienkovej pláži. Medzi vodné atrakcie patrí vnútorný a vonkajší bazén a, samozrejme, more. Izba bola priestranná s veľkým balkónom a výhľadom na more aj ostrov Pag. Skvele som si v ňom oddýchol, najmä vďaka dobrej klimatizácii. Jedlo formou all inclusive bufetov bolo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje sú v cene od rána do večera, takže sa počas dovolenky nemusíte báť ani smädu. Ostrov Pag je so svojou rozmanitou krajinou naozaj výnimočnou časťou Chorvátska, ktorú odporúčam navštíviť loďou Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Pagus **** bol báječný od začiatku do konca. Relaxovali sme vo vnútornom i vonkajšom bazéne, vo vírivke aj priamo v mori, ku ktorému je to pár krokov. V priestrannej izbe s veľkým balkónom s výhľadom na more som sa cítila skvele a krásne som si v nej oddýchla. Jedlo vo forme all inclusive nemalo chybu a verím, že z bohatej ponuky skvele pripravených jedál si vyberie každý. Súčasťou sú alkoholické aj nealkoholické nápoje. Ostrov Pag je so svojou rozmanitou krajinou skutočne výnimočnou časťou Chorvátska, kam sa rada vrátim.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tím