Pobyt s privátnym wellness

Radi leňošíte vo vírivke či saune, a zároveň túžite po pokoji a súkromí k poriadnemu odpočinku? V privátnom wellness môžete relaxovať a nikto a nič vás nebude rušiť.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V prvej chvíli som bola z budovy a izieb, ktoré pôsobia starším dojmom, mierne sklamaná. Prvotné negatívne dojmy však zmizli, akonáhle som vstúpila do privátneho wellness, ktoré je moderné, priestranné, krásne osvetlené a jeho pohodovú atmosféru dokresľuje príjemná hudba v pozadí. Hotel Modena *** by som odporučila tým, ktorí nevyžadujú luxusné ubytovanie, ale stačí im jednoduchá izba na prespanie, a zároveň si chcú užiť relaxáciu v súkromnom wellness, kde nebudú utláčaní ostatnými hosťami.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Junior Sales Manager


Všetci poznáme to nepríjemné striehnutie, kedy sa uvoľní vírivka vo wellness, či hľadanie si miesta v preplnenej saune. Stačilo! Užijte si relaxáciu len pre seba a vašu polovičku a rezervujte si pobyt s privátnym wellness. Užijete si tam relaxáciu len pre vás dvoch, pri ktorej vás nebude nikto rušiť.

Relaxujte nerušene v privátnom wellness

Chcete dopriať sebe aj svojej láske niečo špeciálne na výročie či narodeniny? Tú pravú romantiku vám nezabezpečia sviečky ani kvetiny vo váze. Venujte jej radšej chvíle spoločné pohody v podobe romantického wellness pobytu. Ak k nemu patrí tiež privátny vstup do wellness centra, užijete si spolu nikým nerušenú relaxáciu vo vírivke či v saune.

Chvíle oddychu si môžete ozvláštniť tiež ďalšími službami. Všímajte si pobytové balíčky našich wellness pobytov a uvidíte, že privátne wellness nie je jediným pôžitkom. V niektorých hoteloch či penziónoch si môžete dopriať tiež masáž alebo relaxačné procedúry.