Pobyt s privátnym wellness

Radi leňošíte vo vírivke či saune, a zároveň túžite po pokoji a súkromí k poriadnemu odpočinku? V privátnom wellness môžete relaxovať a nikto a nič vás nebude rušiť.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pension Relax je ideálnym ubytovaním počas návštevy Krkonôš. Cítili sme sa tu veľmi dobre. Izba bola pohodlne zariadená a čistá, strava vynikajúca a personál veľmi milý. Navyše je tu možnosť relaxácie vo forme privátneho wellness s vírivkou a saunou, kde sme si po celodennom výlete na Sněžku skvele oddýchli. Stihli sme aj zopár výletov, ale určite odporúčam dlhší pobyt, pretože aktivít je v okolí naozaj veľa.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznícka podpora
Overené Travelkingom

“Pobyt v April Hoteli Panorama sme si veľmi užili. Najviac sme ocenili polohu hotela vo veľmi pokojnej lokalite, vďaka čomu sme počuli iba spev vtáčikov a hlavne tu nebol žiadny hluk z áut či rádií. Ďalej nám pobyt spríjemnil veľmi milý, usmievavý a ochotný personál – pán čašník nám napríklad dával aj tipy na výlety. K tomu krásna svetlá izba a vynikajúce jedlo, ktoré bolo doslova gurmánskym zážitkom. Hotel je navyše skvelým východiskovým bodom pre najrôznejšie výlety po okolí, po ktorých sme si mohli dopriať príjemný oddych v hotelovom wellness.”

Markéta Zuziaková
Markéta Zuziaková
Obchodný tím


Všetci poznáme to nepríjemné striehnutie, kedy sa uvoľní vírivka vo wellness, či hľadanie si miesta v preplnenej saune. Stačilo! Užijte si relaxáciu len pre seba a vašu polovičku a rezervujte si pobyt s privátnym wellness. Užijete si tam relaxáciu len pre vás dvoch, pri ktorej vás nebude nikto rušiť.

Relaxujte nerušene v privátnom wellness

Chcete dopriať sebe aj svojej láske niečo špeciálne na výročie či narodeniny? Tú pravú romantiku vám nezabezpečia sviečky ani kvetiny vo váze. Venujte jej radšej chvíle spoločné pohody v podobe romantického wellness pobytu. Ak k nemu patrí tiež privátny vstup do wellness centra, užijete si spolu nikým nerušenú relaxáciu vo vírivke či v saune.

Chvíle oddychu si môžete ozvláštniť tiež ďalšími službami. Všímajte si pobytové balíčky našich wellness pobytov a uvidíte, že privátne wellness nie je jediným pôžitkom. V niektorých hoteloch či penziónoch si môžete dopriať tiež masáž alebo relaxačné procedúry.