Hotel Sherwood *** leží vo Vojkoviciach nad Ohří, len 17 km od Karlových Varov a 20 km od CHKO Slavkovský les. Užite si pobyt plný relaxácie a prechádzok po kúpeľoch či prírode. V cene balíčka sú raňajky či polpenzia, ale aj káva podľa vášho výberu a odpočinok v privátnom wellness so saunou a vírivkou.

O ubytovaní

Hotel Sherwood *** sa nachádza vo Vojkoviciach nad Ohří a jeho poloha je ideálna pre relaxačnú i aktívnu dovolenku. O odpočinok sa postará privátne wellness priamo v hoteli, kde môžete využiť infrasaunu a vírivú vaňu so svetelnými efektmi. Ak ste na dovolenke autom, alebo využijete možnosť zapožičania automobilu priamo v hoteli, nič vám nebráni vyraziť aj do preslávených Karlových Varov (17 km) a načerpať tú pravú kúpeľnú atmosféru.

Milovníci prírody budú určite nadšení z miestnej úchvatnej krajiny a zelene, hotel sa nachádza neďaleko chránenej krajinnej oblasti Slavkovský les (10 km), ktorá je známa svojou rozmanitosťou, navštíviť môžete rozľahlé rašeliniská, aj husté lesy. V okolí je tiež množstvo náučných chodníkov, napríklad Mattoniho chodník Po stopách škriatkov (4,7 km) alebo chodník Jáchymovské peklo (10,7 km), ktoré zaujmú deti i dospelých.

Vydať sa môžete aj za historickými pamiatkami, napríklad na zrúcaniny hradov Hauenštejn (4,8 km) a Himlštejn (5,4 km) alebo na rozhľadňu Bučina u Kyselky (5,4 km) ). Návštevu si zaslúži aj Kráľovská mincovňa v Jáchymove (10,5 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v komfortnej izbe typu Standard alebo Deluxe s vlastnou kúpeľňou a terasou. Interiér izieb je ladený v živých farbách, ktoré vám dodajú dobrú náladu.

Dvojlôžková izba Standard meria cca 20 m² a má výhľad do záhrady. Súčasťou vybavenia je okrem pohodlnej postele aj televízia a rýchlovarná kanvica na prípravu kávy alebo čaju. Nechýba WiFi pripojenie, zapožičať si môžete aj žehliacu dosku a žehličku.

Trojlôžková izba Standard má oproti dvojlôžkovému variantu navyše súkromný vchod, jedálenský kút a gril, bude teda skvelým variantom pre rodiny.

Zvoliť môžete tiež dvojlôžková izba Deluxe s výhľadom do záhrady aj na mesto. Ten je rovnako veľký ako Standard, má ale navyše polohovaciu posteľ, chladničku a stojan na kufor.

Na čom si pochutnáte?

Hotelová reštaurácia sa o vás postará po celý deň. Ráno môžete vyberať z raňajkových švédskych stolov, cez deň a večer si pochutnáte na špecialitách miestnej i zahraničnej kuchyne. Využiť môžete tiež altánok určený na grilovanie (gril je na zapožičanie v hoteli). Po večeri sa pobavíte a vychutnáte si pohár vína v hotelovej vinnej pivnici.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou hotela je privátne wellness, v ktorom si oddýchnete vo vírivej vani so svetelnými efektmi alebo v infrasaune. Hotel navyše spolupracuje s odborníčkou na zdravý životný štýl Janou Osztenyi, a môžete tak využiť ponuku masážou alebo cvičení.

Za pekného počasia vám na relaxáciu poslúži aj hotelová záhrada s lehátkami a posedením, kde si oddýchnete uprostred zelene.

Cestujete s deťmi?

Deti sa dostatočne vyšantia nielen na výletoch po okolí, ale aj priamo v záhrade hotela, kde je pre nich nachystané ihrisko a rôzne vonkajšie hry.

Hotel Sherwood ***

Hotel Sherwood ***

Vojkovice 65 , Vojkovice nad Ohří
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
15:00 - 22:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 150 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Lyžiareň
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
19,4 km
Zastávka
0,3 km
Zjazdovka
15,7 km

Tipy na výlet

Mesto Jáchymov

Mesto JáchymovTip na výlet

Mestečko Jáchymov na Karlovarsku býva často nazývané bránou do Krušných hôr, nachádza sa totiž v ich podhorí neďaleko mohutného Klínovca. Pri návšteve mesta si prezriete historické centrum zo 16. storočia s goticko-renesančnými meštianskymi domami a množstvo zaujímavých pamätihodností. V zime zase môžete do mesta zavítať kvôli neďalekým lyžiarskym strediskám alebo kvalitným bežkárskym tratiam. Jáchymov je však známy predovšetkým kvôli svojim presláveným kúpeľom, v ktorých prebieha unikátna liečba radónovou vodou a priamym ožarovaním.

Čo v Jáchymove neminúť?

  • Jáchymovskú radnicu
  • Klínovec so sedačkovou lanovkou
  • Kráľovskú mincovňu
  • Knižnicu latinskej školy
  • Aquacentrum Agricola
  • Petrův mlýn
  • Šlikův hrádek
  • Kostol svätého Jáchyma a svätej Anny
Viac informácií
Kúpele Jáchymov
Kúpele Jáchymov
Lanovka na Klínovec
Lanovka na Klínovec
Múzeum Jáchymov
Múzeum Jáchymov