Hotel Sherwood ***

Hotel Sherwood ***

Vojkovice 65, Vojkovice nad Ohří
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Hotel Sherwood s.r.o. IČ: 08761981


605 500 062

info@travelking.sk

Check In
15:00 - 22:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Lyžiareň
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
19,4 km
Zastávka
0,3 km
Zjazdovka
15,7 km
Bežkovanie
10 km

O ubytovaní

Hotel Sherwood *** sa nachádza vo Vojkoviciach nad Ohří a jeho poloha je ideálna pre relaxačnú i aktívnu dovolenku. O odpočinok sa postará privátne wellness priamo v hoteli, kde môžete využiť infrasaunu a vírivú vaňu so svetelnými efektmi. Ak ste na dovolenke autom, alebo využijete možnosť zapožičania automobilu priamo v hoteli, nič vám nebráni vyraziť aj do preslávených Karlových Varov (17 km) a načerpať tú pravú kúpeľnú atmosféru.

Milovníci prírody budú určite nadšení z miestnej úchvatnej krajiny a zelene, hotel sa nachádza neďaleko chránenej krajinnej oblasti Slavkovský les (10 km), ktorá je známa svojou rozmanitosťou, navštíviť môžete rozľahlé rašeliniská, aj husté lesy. V okolí je tiež množstvo náučných chodníkov, napríklad Mattoniho chodník Po stopách škriatkov (4,7 km) alebo chodník Jáchymovské peklo (10,7 km), ktoré zaujmú deti i dospelých.

Vydať sa môžete aj za historickými pamiatkami, napríklad na zrúcaniny hradov Hauenštejn (4,8 km) a Himlštejn (5,4 km) alebo na rozhľadňu Bučina u Kyselky (5,4 km) ). Návštevu si zaslúži aj Kráľovská mincovňa v Jáchymove (10,5 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v komfortnej izbe typu Standard alebo Deluxe s vlastnou kúpeľňou a terasou. Interiér izieb je ladený v živých farbách, ktoré vám dodajú dobrú náladu.

Dvojlôžková izba Standard meria cca 20 m² a má výhľad do záhrady. Súčasťou vybavenia je okrem pohodlnej postele aj televízia a rýchlovarná kanvica na prípravu kávy alebo čaju. Nechýba WiFi pripojenie, zapožičať si môžete aj žehliacu dosku a žehličku.

Trojlôžková izba Standard má oproti dvojlôžkovému variantu navyše súkromný vchod, jedálenský kút a gril, bude teda skvelým variantom pre rodiny.

Zvoliť môžete tiež dvojlôžková izba Deluxe s výhľadom do záhrady aj na mesto. Ten je rovnako veľký ako Standard, má ale navyše polohovaciu posteľ, chladničku a stojan na kufor.

Na čom si pochutnáte?

Hotelová reštaurácia sa o vás postará po celý deň. Ráno môžete vyberať z raňajkových švédskych stolov, cez deň a večer si pochutnáte na špecialitách miestnej i zahraničnej kuchyne. Využiť môžete tiež altánok určený na grilovanie (gril je na zapožičanie v hoteli). Po večeri sa pobavíte a vychutnáte si pohár vína v hotelovej vinnej pivnici.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou hotela je privátne wellness, v ktorom si oddýchnete vo vírivej vani so svetelnými efektmi alebo v infrasaune. Hotel navyše spolupracuje s odborníčkou na zdravý životný štýl Janou Osztenyi, a môžete tak využiť ponuku masážou alebo cvičení.

Za pekného počasia vám na relaxáciu poslúži aj hotelová záhrada s lehátkami a posedením, kde si oddýchnete uprostred zelene.

Cestujete s deťmi?

Deti sa dostatočne vyšantia nielen na výletoch po okolí, ale aj priamo v záhrade hotela, kde je pre nich nachystané ihrisko a rôzne vonkajšie hry.

Tipy na výlet

Zrúcanina hradu Himlštejn
Zrúcanina hradu Himlštejn
Mesto Jáchymov
Mesto Jáchymov
Kúpele Jáchymov
Kúpele Jáchymov