Dovolenka v Bojniciach

Na zámku v Bojniciach rozhodne šialene smutní nebudete. Ide totiž o krásnu pamiatku, ktorej prehliadkou sa dajú s celou rodinou stráviť veľmi príjemné chvíle. V okolí nájdete najstaršiu ZOO na Slovensku i menšie termálne kúpele.

Načítavam ponuky...

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Keď sa povie Bojnice, skoro každý si ako prvé vybaví rozprávkový Bojnický zámok. Toto krásne mesto na západe Slovenska v sebe skrýva aj ďaleko viac krás a turistických lákadiel, než sa na prvý pohľad môže zdať. A nechýbajú tu ani termálne kúpele.

Pobyt v Bojniciach nadchne všetky generácie

O Bojniciach sa hovorí, že sú ideálnym miestom na rodinnú dovolenku. S deťmi sa môžete vydať na návštevu najstaršej zoologickej záhrady u nás, kde si budete môcť prehliadnuť vlky, medvede, lemury a mnoho ďalších zvieratiek. Parádnu show s cvičenými dravcami vám predvedú skúsení sokoliari z klubu Aquila priamo pod hradom. So svojou polovičkou sa potom vydajte na romantickú prehliadku Bojnického zámku alebo na vyhliadku Čajka v oblakoch, odkiaľ budete mať celé Bojnice a okolie ako na dlani.

Návštevu Bojníc si pochvaľujú aj seniori, ktorí milujú prechádzky mestom a relax v miestnych kúpeľoch. Odpočinok vás bude čakať tiež priamo vo vašom penzióne či hoteli. Stačí si len vybrať ubytovanie so vstupom do wellness centra a relax v objaví bubliniek vírivky máte zaručený. Sladkou čerešničkou na torte môže byť tiež masáž.

Chystáte sa do Bojníc na víkendový pobyt? Nazrite do nášho článku zo série Víkendovky a nechajte sa inšpirovať našimi tipmi na výlety.