Oddýchnite si na Slovensku v preslávených Bojniciach. V cene je ubytovanie vo Wellness Penzióne Maxim*** s polpenziou a vstup do wellness centra s vírivkou a saunami. Zaručene vás nadchne kúzelné prostredie mesta s rozprávkovým zámkom aj okolitou prírodou.

O ubytovaní

Wellness Penzión Maxim *** sa nachádza v pokojnej časti Bojníc a je obklopený krásnou záhradou a prírodou. Známy Zámok Bojnice so ZOO sa nachádza necelý kilometer ďaleko, kúpele Bojnice potom približne 2,5 km. Z ďalších miest a pamätihodností hodných na návštevu je 3 km od penziónu Vyhliadka v oblakoch Čajka či Termálne kúpalisko Čajka.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v útulne zariadených izbách, kde vám bude k dispozícii chladnička a WiFi pripojenie, a samozrejme vlastnú kúpeľňu so sprchou a fénom.

Na čom si pochutnáte?

V penzióne je jedáleň, v ktorej sa po celú dobu pobytu servíruje polpenzia. Večer si môžete spríjemniť posedením v bare alebo pri kozube.

Kde budete relaxovať?

Na oddych láka hotelové wellness. Odreagujte sa pri masáži, v masážnom kresle, v saune či odpočivárni. K dispozícii je klasická fínska, parná aj infra sauna. Zarelaxovať môžete tiež vo vírivke.

Wellness Penzion Maxim ***

Wellness Penzion Maxim ***

Rekreačná 1485 , Bojnice
Slovenská republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Lyžiareň
Konferenčná miestnosť
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,2 km
Vzdialenosť od kúpeľov
2,3 km
Zastávka
0,8 km
Aquapark
2,3 km
Zjazdovka
20 km

Tipy na výlet

Bojnický zámok

Bojnický zámokTip na výlet

Bojnický zámok je známy z rozprávky Šialene smutná princezná a so svojou históriou siahajúcou až do 11. storočia patrí k najstarším a najvýznamnejším pamiatkam na Slovensku. Objavujte jeho zákutia a históriu na jednej z prehliadok alebo sa len tak kochajte nádhernou architektúrou.

Prehliadkové okruhy:

  • Zámocký okruh - Grófsky byt, Stredný hrad, hrobka rodiny Pálfiovcov, francúzsky park a jaskyňa. Prehliadka trvá približne 60 - 75 minút. Vstupné 10 €/dospelí, 7 €/seniori, 6 €/študenti a deti do 18 rokov, 4 €/deti do 15 rokov a 1 €/deti do 6 rokov
  • Galerijný okruh - priestory Stĺpovej siene, Huňadyho sály, priľahlých klubovní, zámockej kaplnky a salónikov zámockého apartmánu. Prehliadka trvá približne 60 minút.
  • Večerná prehliadka zámku s lektorom v dobovom kostýme, s výkladom o histórii zámku, občas iba pri svetle sviečky, obohatená o staré zámocké legendy. Prehliadka trvá približne 75 minút a je možná len po predošlej dohode. Vstupné 11 €/osoba.
Viac informácií
ZOO Bojnice
ZOO Bojnice
Kúpele Bojnice
Kúpele Bojnice
Vyhliadková veža Bojnice
Vyhliadková veža Bojnice