Wellness pobyty na Slovensku

Oddych v náručí nádhernej slovenskej prírody doplnený chuťou halušiek je to pravé, ak túžite po relaxe s výhľadom na majestátne vrcholky Tatier alebo iné krásy, ktoré Slovensko ponúka. V rámci pobytu si užijete vírivku, saunu, masáže a ďalšie procedúry.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt si veľmi užila celá naša rodina. Malé Bielice sú miestom, kde môžete zrelaxovať nielen telo, ale aj myseľ. Pokiaľ nevyhľadávate luxus, ale skôr pokoj, príjemné prostredie a milý personál, určite si tento hotel zamilujete. Veľkou výhodou je hotelové wellness centrum prístupné počas celej doby pobytu, a to aj v deň odchodu. Z výletov určite odporúčam navštíviť neďaleké Bojnice. Očarí vás množstvom historických pamiatok a goticko-renesančným zámkom. Okrem neho je tu aj množstvo iných turistických atrakcií, vynikajúcich kaviarní a reštaurácií.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Wellness pobyt - to je masáž tisíckami bubliniek vo vírivke, vyhrievanie sa v saunách najrôznejších druhov a vôní, prechádzka zdraviu prospešným Knieppovým chodníkom a oddychovanie v tepidáriu. Ak si k tomu všetkému prajete aj výhľad na naše krásne hory alebo kúpeľné mestá, vyberte sa na pobyt s oddychom vo wellness na Slovensko. V mnohých našich hoteloch a penziónoch si naviac budete môcť dopriať i masáž alebo relaxačnú procedúru.

Kam za najlepším oddychom vo wellness na Slovensku?

Za dokonalým odpočinkom vo dvojici či s rodinou sa vyberte do jednoho z mnohých kúpeľných a termálnych miest na Slovensku. Svojimi výbornými hotelmi s wellness sú preslávené hlavne Piešťany a Trenčianske Teplice, kde sa nachádzajú aj slávne kúpele. Na svoje si ale prídete aj v Bojniciach s nádherným zámkom či v Podhájskej.

Spojte relaxáciu vo wellness s turistikou v prírode a zistíte, že je to ideálny spôsob trávenia dovolenky. Celodenné túry v Tatrách alebo v Javorníkoch vám ukážu až tie najskrytejšie zákutia našej prírody. Po namáhavom chodení si potom doprajte zaslúžené uvoľnenie svalov v saune alebo vo vírivke - v niektorých wellness centrá s výhľadom na štíty hôr.