Pobyt budúci víkend

Každodenný zhon hoďte za hlavu a vyrazte na dovolenku trebárs už budúci víkend. Takýto víkendový pobyt vás úžasne osvieži a pomôže vám zbaviť sa stresu, ceny navyše nie sú prehnané. Užite si kúpele, hory alebo pamiatky podľa vášho gusta.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne úžasný! Interiéry celého hotela, vrátane našej izby, boli priestranné a dizajnové. Termálne kúpele s množstvom bazénov zase ideálne na relaxáciu. Polpenzia nám veľmi chutila, výber bol bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovín. Môžem povedať, že celý personál bol veľmi profesionálny, ochotný a usmievavý. To som si overil aj v reštaurácii, keď čašník priniesol mojej dcérke jedlo na želanie, aj keď v ten deň nebolo na menu. Ideálna voľba pre rodiny, páry aj osoby na služobnej ceste. V tomto prostredí sa bude cítiť príjemne každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Okamžite ma nadchlo prostredie hotela, ktorý sa nachádza v pokojnej časti lesoparku. Hotel je ako stvorený pre rodiny s deťmi. Dostatočne sa tu môžu vyšantiť na rôznych miestach - vo wellness, detskom kútiku, v herni a na vonkajšom ihrisku s preliezačkami a na obrovskej šachovnici. A zabavia sa tu aj dospelí. Užili sme si relaxáciu vo wellness, spoločné chvíľky v herni a s radosťou sme navštívili aj bar s výbornými miešanými nápojmi. V okolí hotela je dostatok náučných chodníkov, kde je možné vypotiť výbornú a bohatú hotelovú stravu. Sem sa ešte rozhodne vrátime.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Skvelú dovolenku nemusíte nutne plánovať mesiace. Niekedy sú nápady na poslednú chvíľu tie najlepšie. Práve sa nachádzate v zóne pobytov, na ktoré môžete vyraziť hneď budúci víkend – a to ako na Slovensku, tak aj v okolitých štátoch (alebo ešte ďalej). Zbierame pre vás pravidelne ubytovanie, v ktorých je ešte voľno alebo sa v nich na poslednú chvíľu uvoľnili miesta. Prinášame vám širokú ponuku pobytov, ktoré vám umožnia uniknúť z každodenného zhonu a prežiť nezabudnuteľný víkend plný relaxácie a zábavy už budúci víkend.

Teraz sa rozhodnite, ďalší víkend vyrazíte

Na čo máte chuť – na hory, relax alebo mestá? Chcete ísť sami s partnerom, alebo aj s deťmi? Alebo plánujete rýchle prekvapenie pre rodičov? Na všetky tieto možnosti máme vždy hneď niekoľko odpovedí.

Chcete cestovať za relaxom? Vyberte si ubytovanie prepojené s kúpeľmi alebo napríklad s wellness. Ste skôr za aktívne dovolenky? Nech sa páči, vyberajte pobyty v horách. Pobyty pre rodiny s deťmi nájdete zozbierané v sekcii dovolenka pre rodiny. Žiaden člen rodiny sa nebude nudiť.

Pozrieť sa môžete aj na našu ponuku hotelov a penziónov, ktoré majú voľno tento víkend či cez víkend o 3 týždne.