Vydajte sa na skvelý pobyt do Stredných Čiech neďaleko Karlštejna a Prahy. Okrem návštevy krásnych pamiatok si užijete luxusné ubytovanie v Hoteli Panská zahrada ****, chutné raňajky formou bufetu a tiež relaxáciu vo wellness s vírivkou a saunou.

Overené Travelkingom

“Na pobyte som bola s kamarátkami, mali sme super rodinné, prepojené izby. V hoteli bolo krásne čisto, všetko voňalo novotou. Jedlo bolo vynikajúce a personál veľmi milý. Kyticu, ktorú som si objednala ako výzdobu k večernému stolu, som napokon od Hotela dostala darom. Boli sme tam na jednu noc, takže sme nevyrazili na žiadny výlet, urobili sme si len prechádzku po Dobřichoviciach. Blízko je ale Karlštejn, takže je určite kam sa pozrieť.”

Zuzana Košnerová - Zákaznícka podpora
Osobne overené v: Septembri 2021

O ubytovaní

Hotel Panská zahrada **** sa nachádza v malebnom mestečku Dobřichovice neďaleko brehu rieky Berounky a iba 300 m od krásneho renesančného zámku.

Okolie je doslova rajom pre turistov aj cykloturistov. Vydajte sa po značených trasách k zrúcanine hradu Karlík (3 km), na hrad Karlštejn (8 km) alebo k lomom Veľká a Malá Amerika (11 km). Nádherné výhľady do širokého okolia na Řevnice, Třebaň a hrad Karlštejn sa pred vami otvoria na vyhliadke Hvíždinec (5 km). Obľúbeným výletným cieľom je aj Chránená krajinná oblasť Český kras (10 km) a jej súčasť národnej prírodnej rezervácie Koda.

V lete príde vhod prírodný biotop v Radotíne (10,5 km) a ochladiť sa môžete aj v podzemí, pri prehliadke Koněpruských jaskýň (17,8 km), ktoré sú najdlhším jaskynným systémom v Čechách, alebo pri exkurzii do Chrustenickej šachty (18 km), kde sa ukrýva zhruba 600 metrov sprístupnených chodieb bývalého 8. poschodia bane s necelým kilometrom koľají s banským rozchodom 450 m a niekoľko stoviek exponátov banskej techniky.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v moderne zariadenej dvojlôžkovej izbe. Niektoré izby majú vlastný vstup na trávnatú predzáhradku. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, trezorom, chladničkou, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou s podlahovým kúrením, sprchou, fénom a prírodnou kozmetikou.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela je rodinná reštaurácia, v ktorej sa môžete tešiť na poctivú domácu kuchyňu. Veľký dôraz je kladený na čerstvosť a lokálny pôvod surovín. Pestrá ponuka sa často mení s ohľadom na sezónnosť. Ochutnáte tu napríklad domáci chlieb či zemiakové halušky alebo rebierka z vlastnej udiarne.

Kde budete relaxovať?

Deň vám spríjemní hotelové wellness s krytým bazénom, infra a fínskou saunou aj vírivkou.

Hotel Panská Zahrada ****

Hotel Panská Zahrada ****

Anežky České 432 , Dobřichovice
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Manor Garden s.r.o. IČ: 09660810


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
14:00 - 22:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Detské ihrisko
Požičovňa bicyklov
Fén
Wellness
Vnútorný bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
0,2 km
Aquapark
35 km
Bežkovanie
10 km

Tipy na výlet

Hrad Karlštejn

Hrad Karlštejn Tip na výlet

Kto by nepoznal Karlštejn, hrad, ktorý inšpiroval Vrchlického k napísaniu Noci na Karlštejne. Tento gotický hrad, ktorý v roku 1348 nechal vybudovať Karol IV., aby tu uložil korunovačné klenoty, nájdete juhozápadne od Prahy. Prezrieť si tu môžete nielen spomínané klenoty, ale aj sväté relikvie. Prehliadkový okruh zahŕňa Cisársky palác, Pokladnicu a Klenotnicu. Rozšírený okruh potom Veľkú vežu s Kaplnkou sv. Kríža.

Viac informácií
Zámok Dobřichovice
Zámok Dobřichovice
Praha
Praha
Aquapalace Praha
Aquapalace Praha