Anežky České 432, Dobřichovice
Česká republika

+420 226 230 900

hotel@panskazahrada.cz

Check In
14:00 - 22:00
Check Out
do 10:00

Domáci maznáčik
Maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Detské ihrisko
Požičovňa bicyklov
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zástavka
0,2 km
Aquapark
35 km

O ubytovaní

Hotel Panská zahrada **** sa nachádza v malebnom mestečku Dobřichovice neďaleko brehu rieky Berounky. Len 300 m od hotela sa nachádza krásny renesančný zámok. Okolie je doslova rajom pre turistov i cykloturistov. Vydajte sa po značených trasách ku zrúcanine hrádku Karlík (3 km), na hrad Karlštejn (8 km) alebo k lomom Veľká a Malá Amerika (11 km). Obľúbeným výletným cieľom je tiež Chránená krajinná oblasť Český kras (10 km). Nádherné výhľady do širokého okolia na Řevnice, Třebaň a hrad Karlštejn sa pred vami otvoria na vyhliadke Hvíždinec (5 km). V lete príde vhod prírodný biotop v Radotíne.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v moderne zariadenej dvojlôžkovej izbe. Niektoré izby majú vlastný vstup na trávnatú predzáhradku. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, trezorom, chladničkou, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou s podlahovým kúrením, sprchou, fénom a prírodnou kozmetikou.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela je rodinná reštaurácia, v ktorej sa môžete tešiť na poctivú domácu kuchyňu. Veľký dôraz je kladený na čerstvosť a lokálny pôvod surovín. Pestrá ponuka sa často mení s ohľadom na sezónnosť. Ochutnáte tu napríklad domáci chlieb či zemiakové halušky alebo rebierka z vlastnej udiarne. V hotelovej reštaurácii sa počas pobytu môžete tešiť na raňajky podávané bufetovou či servírovanou formou.

Kde budete relaxovať?

Deň vám spríjemní hotelové wellness s krytým bazénom, infra a fínskou saunou aj vírivkou.