Dovolenka v Rimini

Spojte dovolenku pri mori s poznávaním antických pamiatok a vyrazte do talianskeho Rimini. V historickom centre sa prejdite po Tibériovom moste a obdivujte nádherné paláce, pri Jadranskom mori si užite kúpanie a vodné športy. Rimini je obľúbené letovisko

Načítavam ponuky...

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Ak máte radi spoznávanie histórie miest a opaľovania sa na pláži spojené s kúpaním sa v teplom mori, Rimini je pre vás ideálnym miestom dovolenky. Práve tu si užijete mestá plné historických pamiatok, znamenitú prímorskú kuchyňu a kúpanie sa v Jadranskom mori za výhodnú cenu.

Spoznajte antické pamiatky aj parádne pláže Rimini

Rimini spolu s okolitými mestami je známe ako najväčšie letovisko na pobreží Jadranského mora v Taliansku. Turisti si oblasť pochvaľujú tiež kvôli množstvu rímskych a stredovekých pamiatok, ktoré stoja za návštevu. V samotnom Rimini navštívte historické centrum a prejdite sa po Tibériovom moste. Navštíviť tu môžete tiež rímsky amfiteáter či Augustov oblúk. A keď už budete mať Rimini prejdené, vydajte sa do neďalekej miniatúrnej republiky San Maríno alebo do historického mesta Ravenna. Deťom urobí najväčšiu radosť návšteva zábavných parkov - nachádza sa tu napríklad rozprávkový park Fiabilandia, najväčší taliansky lunapark Mirabilandia, vodný park v Cesenatico, delfinárium v Riccione a akvárium v Cattolica.

K dovolenke v Taliansku patrí bezpochyby aj kúpanie sa v mori. Zvoľte preto na pobyt blízko pláže, aby ste mali k piesočnatým plážam a trblietajúcemu sa moru čo najbližšie. K vode tak nebudete musieť cestovať dlho a budete si môcť užívať letné radovánky kedykoľvek len budete chcieť.