Objavte to NAJ z Chorvátska a získajte inšpiráciu na budúcu dovolenku na Jadrane!

Oblíbené 0

Zatiaľ nemáte žiadne obľúbené ponuky.

  • K ponukám sa môžete kedykoľvek vrátiť
  • Obľúbené ponuky na jednom mieste
  • Upozornenie na zmeny v ponukách

Rimini: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

Rimini a nadväzujúce mestečká spoločne tvoria najväčšie talianske letovisko na pobreží Jadranského mora. Nudiť sa tu rozhodne nebudete. V samotnom Rimini môžete obdivovať mnoho významných rímskych a stredovekých pamiatok, napríklad most Ponte di Tiberio alebo Augustov oblúk. Medzi obľúbené ciele turistov patria miniatúrna republika San Maríno, kvapľové jaskyne vo Frasassi či historické mesto Ravenna. V regióne sa nachádza aj veľa najvyhľadávanejších zábavných parkov: rozprávkový park Fiabilandia, najväčší taliansky lunapark Mirabilandia, vodný park v Cesenatico, delfinárium v Riccione a akvárium v Cattolica.

Italia in Miniatura Najobľúbenejší výlet v lokalite

S obľubou hovoríme, že svet je malý. Ako malé ale môžu byť napríklad talianske pamiatky UNESCO, malebné ulice alebo rovno celé námestie vo Vatikáne, sa príďte presvedčiť do tematického zábavného parku miniatúr v Rimini. Obdivovať budete môcť 273 precízne napodobených miniatúr z Talianska a ďalších 30 predstavujúcich najznámejšie európske pamiatky. Okrem toho sa v parku nachádza aj pár adrenalínových atrakcií a samozrejme občerstvenie.

Viac informácií

Rimini Najobľúbenejší výlet v lokalite

Na pobreží Jadranského mora leží mesto Rimini s históriou siahajúcou do čias Rímskej ríše, krásnymi plážami a renesančnými pamiatkami. Za videnie tu stojí napríklad Tiberiov most, Augustov oblúk alebo palác Palazzo dell'Arengo. Taliansku atmosféru ale tiež dobre nasajete, keď sa prejdete tunajšími uličkami a ochutnáte cestoviny s boloňskou omáčkou alebo nejaké morské špeciality.

Viac informácií

Mapa tipov na výlet celkom 2 tipov

Rimini: Tipy na výlet

Pobyty v okolí

Ďalšie pobyty