Víkendovky na Slovensku

Máte za sebou náročný pracovný týždeň a nemôžete si dovoliť extra voľno? Vyskúšajte víkendové pobyty na Slovensku! Pripravili sme pre vás sprievodcu po všetkých skvelých lokalitách na Slovensku, kde si za dva dni parádne dobijete baterky a ešte spoznáte niečo nové!

Chcem vyraziť

4 dôvody, prečo vyskúšať víkendovky

Vytrhnú vás zo zažitého stereotypu

Ponúknu dva dni plné zábavy i relaxu

Nemusíte si kvôli nim brať voľno

Nabudúce môžete vyraziť zase inam

Tak ktorá víkendovka vás zláka?

Čo podniknúť vo dvojici či s rodinou počas víkendu vo Vysokých Tatrách?

Čo podniknúť vo dvojici či s rodinou počas víkendu vo Vysokých Tatrách?

Vysoké Tatry patria právom k najlákavejším turistickým lokalitám na Slovensku. Ak chcete spoznať to najlepšie zo slovenských veľhôr, vydajte sa po stopách našich tipov na výlety. S nimi sa môžete tešiť na nezabudnuteľnú dovolenku.

Čo podniknúť vo dvojici či s rodinou počas víkendu na Liptove?

Čo podniknúť vo dvojici či s rodinou počas víkendu na Liptove?

Liptov už dávno nie je známy len parenicou. Vydajte sa sem na víkendový pobyt a prejdite sa po stopách nášho itinerára, ktorý vám ukáže aquapark, skvelé cyklotrasy aj tie najzaujímavejšie pamiatky a atrakcie.

Vydajte sa na víkend do ktoréhokoľvek kúta našej krajiny a objavte jej skryté krásy.

Mapa ponúk celkom486 ponúk

Najlepšie slovenské hotely ideálne na víkendový pobyt

Vybrali sme pre vás naše najobľúbenejšie hotely na Slovensku, kde by chcel stráviť víkend úplne každý.

Vysoké Tatry

Hotel
Toliar

K pobytu vo Vysokých Tatrách patrí aj návšteva nádherného Štrbského plesa. Ubytujte sa priamo pri ňom v známom 3* hoteli, kde sa môžete tešiť na každodenný vstup do Vitálneho sveta.

Liptov

Relax Hotel
Avena

Máte chuť na turistiku aj oddych pri relaxačných procedúrach? Za obomi sa vydajte do Liptovského Jána, kde vás čaká neobmedzený vstup do bazéna aj procedúry podľa vášho výberu.

Podhájska

Penzión
Quatro

Za skvelou dovolenkou sa vydajte do Quatra pri termálnom kúpalisku, kde si užijete Rímske kúpele so zľavou a v lete i vonkajší bazén pri penzióne.

Piešťany

Grand
Hotel Sergijo

Pobyt v kúpeľných Piešťanoch - to je relax vo wellness a rozmaznávanie počas procedúr. Užite si ich dosýta počas pobytu v luxusnom 4* hoteli, kde sa podáva tiež lahodná polpenzia.

Dunajská Streda

Apartmány
Termál

Túžbu po dovolenke plnej kúpania sa vám splní Thermalpark v Dunajskej Strede. Apartmány sú s ním prepojené chodbou, a tak za bazénmi aj wellness môžete vykročiť rovno v župane.

Orava

Wellness
Hotel Tyrapol

Rozprávkovú Oravu si najlepšie vychutnáte počas pobytu, kde sa môžete tešiť na neobmedzený vstup do wellness, fľašu vína i masáž pre dvoch.

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet