Dovolenka vo Vysokých Tatrách

Do Vysokých Tatier by sa mal aspoň raz vypraviť každý, prejsť sa okolo Štrbského plesa a zalyžovať si v Tatranskej Lomnici. Turistika i lyžovanie sú prístupné pre rodiny s deťmi i vášnivých športovcov, na ubytovaní vás potom čaká zaslúžený odpočinok.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili. Aj keď nám celý jeden deň pršalo, bolo tu veľa možností, ako sa zabaviť. Výhľad z izby sme mali priamo na Tatry a večerné posedenie s pohárom prosecca bolo úchvatné. Potešilo nás aj wellness s bazénom a vírivkou. Polpenzia bola dostačujúca a chutná. V okolí hotela je mnoho atrakcií. Hneď cez cestu je bobová dráha, kde sme zažili poriadnu dávku adrenalínu, neďaleko je aj Belianska jaskyňa. Celkovo sme s pobytom v Hoteli Tulipán boli veľmi spokojní a pobyt môžem jedine odporučiť.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Solisko **** bol jedným slovom úžasný. Dostali sme všetko, čo pobytový balíček sľúbil. Pohodlné a do detailu starostlivo zariadené izby a vynikajúce jedlo v podobe raňajkového bufetu s bohatým výberom a chuťovo vyladené trojchodové večere. Dojem na nás urobilo aj skvele zariadené wellness. Hotel leží v nádhernom prostredí, priamo na brehu ikonického Štrbského plesa. Okrem nezameniteľnej atmosféry sa tak môže pochváliť aj ideálnou polohou na najrôznejšie výlety.”

Kristýna Kodrlová
Kristýna Kodrlová
Marketingový tím

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Vysoké Tatry, ktoré sú známe ako naše najvyššie a najfascinujúcejšie hory, lákajú každoročne na návštevu tisíce turistov. Nechajte sa aj vy zlákať na prvotriednu dovolenku so všetkým, čo k tomu patrí - a nemusíte za ňou cestovať na kraj sveta. Na čo sa môžete vo Vysokých Tatrách tešiť?

Ak mierite na pobyt do Tatier v lete, tešte sa na desiatky kilometrov turistických chodníčkov, ktoré sú po zimnej uzávierke znovu otvorené. Vystúpte si nielen na najznámejšie vrchy ako Kriváň či Lomnický štít, ale navštívte aj najvyšší vodopád na Slovensku, Kmeťov vodopád. Vaše deti potešia letná atrakcia v podobe bobovej dráhy.

V zime sa zas môžete tešiť na lyžovačku po prvotriedne upravených zjazdovkách, na ktorých vrcholy vás vyvezú moderné lanovky a vleky. Kochanie sa nádhernou tatranskou prírodou si najlepšie vychutnáte počas bežkovania po upravených stopách.

Dovolenka v slovenských horách sľubuje aj viac než len turistiku a nekonečné možnosti aktívneho vyžitia. Po náročných stúpaniach vám určite padne vhod odpočinok pre telo aj myseľ. To najlepšie uvoľnenie svalov zažijete vo wellness centre, kde na vás čaká sauna, vírivka a nie raz aj relaxačný bazén. Užívajte si relax vo wellness neobmedzene a vyberte si pobyt, kde budete mať wellness priamo v hoteli.

Návšteva wellness znie sama o sebe dobre. Keď sa k nej pripočítajú tiež prvotriedne služby a moderný hotel s výhľadom na hory a reštaurácia, kde sa o vaše chuťové poháriky bude starať profesionálny šéfkuchár, môžete sa tešiť na skutočne nezabudnuteľný zážitok. Vydajte sa za ním do jedného z mnohými hviezdičkami ovešaného luxusného hotela vo Vysokých Tatrách a uvidíte, že nebudete ľutovať.

Ako si naplánovať predĺžený víkend vo Vysokých Tatrách tak, aby ste navštívili všetky prírodné krásy a tie najdôležitejšie atrakcie? Poradíme vám v článku zo série Víkendovky.