Hotely Hunguest

Preslávený reťazec hotelov Hunguest má svoje hotely v štyroch rôznych štátoch. Najviac ich je na území Maďarska a nájdete ich vo všetkých obľúbených lokalitách. Tieto kúpeľné hotely sa vyznačujú svojou výnimočnou kvalitou a ochotným personálom.

Načítavam ponuky...

Vášmu výberu neodpovedá žiaden pobyt, skúste upraviť zadané kritériá.Keď pri výbere vašej dovolenky narazíte na názov hotela obsahujúci slovo „Hunguest“, môžete si byť istí, že ide o skutočne výnimočné ubytovanie. Hotely zo siete Hunguest sú totiž preslávené kúpeľné hotely, kde hostia relaxujú v termálnej vode, pri relaxačných i liečebných procedúrach a vo wellness centre. Tešiť sa tiež môžete na elegantné a moderné prostredie, znamenitú kuchyňu i bezchybné služby.

Kde sa môžete ubytovať v Hunguest hoteloch?

Hotely zo Hunguest nájdete v 4 krajinách - v Rakúsku, Rumunsku, Čiernej hore a Maďarsku. Práve tie maďarské patria už bezmála 30 rokov medzi tie najlepšie nielen v celej krajine. Ich hlavným znakom je prepojenie s termálnymi kúpeľmi a wellness, kde si nielen skvele oddýchnete, ale načerpáte aj novú, pozitívnu energiu. Samozrejmosťou sú tiež skvelé služby pre veľkých aj malých hostí a vždy profesionálny personál.

Moderné a elegantné prostredie vás okúzli napríklad v termálnom mestečku Bük, kde sa nachádza Hunguest Hotel Répce GOLD ****. Hotel je priamo prepojený s miestnymi termálmi, a tak si v ňom budete užívať vodné radovánky v až 33 bazénoch s liečivou vodou.

Za ďalším obľúbeným miestom na pobyt sa vydajte do Hunguest Hotela Apollo **** v Hajdúszoboszló. Práve v tomto maďarskom meste sa nachádza najväčší kúpeľný komplex v Európe.

A kam sa vydať za ďalšími Hunguest hotelmi? Objavte tie v kúpeľných mestách Zalakaros, Miskolc Tapolca, Egerszalók a ďalších.