Pobyt tento víkend

Hľadáte pobyt na poslednú chvíľu a radi by ste vyrazili už tento víkend? Pozrite sa na našu ponuku a určite nájdete niečo, čo bude vyhovovať vašim predstavám. Oddych vo vírivke s polpenziou alebo športové vyžitie a raňajky v cene, možnosti sú rôzne.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Pobyt si veľmi užila celá naša rodina. Malé Bielice sú miestom, kde môžete zrelaxovať nielen telo, ale aj myseľ. Pokiaľ nevyhľadávate luxus, ale skôr pokoj, príjemné prostredie a milý personál, určite si tento hotel zamilujete. Veľkou výhodou je hotelové wellness centrum prístupné počas celej doby pobytu, a to aj v deň odchodu. Z výletov určite odporúčam navštíviť neďaleké Bojnice. Očarí vás množstvom historických pamiatok a goticko-renesančným zámkom. Okrem neho je tu aj množstvo iných turistických atrakcií, vynikajúcich kaviarní a reštaurácií.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Obchodný tím


Chcete si oddýchnuť a načerpať novú energiu, a zároveň ste sa pre víkendový únik z reality rozhodli... teraz? Prinášame vám širokú ponuku pobytov, ktoré vám umožnia uniknúť z každodenného zhonu a prežiť nezabudnuteľný víkend plný relaxácie a zábavy už tento víkend.

Aj pobyty na poslednú chvíľu môžu byť nezabudnuteľné

Bez ohľadu na to, či ste milovníkom prírody, dobrodružstva, wellness alebo kultúrneho dedičstva, u nás si vyberiete zo širokej škály možností, ktoré splnia vaše očakávania. Áno, aj na poslednú chvíľu, a to ako na Slovensku, tak aj v zahraničí.

Chcete cestovať za relaxom? Vyberte si ubytovanie prepojené s kúpeľmi. Ste naopak skôr za aktívnu dovolenku? Nech sa páči, vyberajte napríklad pobyty s požičaním bicyklov alebo napríklad blízko zjazdovky. A pokiaľ to má byť poriadna romantika, máte tiež z čoho vyberať: romantické pobyty ako z filmu.

Pozrieť sa môžete tiež na našu ponuku hotelov a penziónov, ktoré majú voľno budúci víkend či cez víkend o 3 týždne.