Pobyt tento víkend

Hľadáte pobyt na poslednú chvíľu a radi by ste vyrazili už tento víkend? Pozrite sa na našu ponuku a určite nájdete niečo, čo bude vyhovovať vašim predstavám. Oddych vo vírivke s polpenziou alebo športové vyžitie a raňajky v cene, možnosti sú rôzne.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne úžasný! Interiéry celého hotela, vrátane našej izby, boli priestranné a dizajnové. Termálne kúpele s množstvom bazénov zase ideálne na relaxáciu. Polpenzia nám veľmi chutila, výber bol bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovín. Môžem povedať, že celý personál bol veľmi profesionálny, ochotný a usmievavý. To som si overil aj v reštaurácii, keď čašník priniesol mojej dcérke jedlo na želanie, aj keď v ten deň nebolo na menu. Ideálna voľba pre rodiny, páry aj osoby na služobnej ceste. V tomto prostredí sa bude cítiť príjemne každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Najväčšími perlami nášho pobytu v ikonickom Hoteli Patria **** boli vynikajúca polpenzia v Slnečnej reštaurácii, milý a ochotný personál aj rozsiahle wellness centrum s množstvom zákutí pre odpočinok po náročnej turistike. Spomenúť musím tiež unikátnu polohu ubytovania, ktoré sa nachádza priamo pri nádhernom Štrbskom plese. Vďaka tomu je toto miesto ideálnym východiskovým bodom pre turistov aj lyžiarov.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedúci IT tímu


Chcete si oddýchnuť a načerpať novú energiu, a zároveň ste sa pre víkendový únik z reality rozhodli... teraz? Prinášame vám širokú ponuku pobytov, ktoré vám umožnia uniknúť z každodenného zhonu a prežiť nezabudnuteľný víkend plný relaxácie a zábavy už tento víkend.

Aj pobyty na poslednú chvíľu môžu byť nezabudnuteľné

Bez ohľadu na to, či ste milovníkom prírody, dobrodružstva, wellness alebo kultúrneho dedičstva, u nás si vyberiete zo širokej škály možností, ktoré splnia vaše očakávania. Áno, aj na poslednú chvíľu, a to ako na Slovensku, tak aj v zahraničí.

Chcete cestovať za relaxom? Vyberte si ubytovanie prepojené s kúpeľmi. Ste naopak skôr za aktívnu dovolenku? Nech sa páči, vyberajte napríklad pobyty s požičaním bicyklov alebo napríklad blízko zjazdovky. A pokiaľ to má byť poriadna romantika, máte tiež z čoho vyberať: romantické pobyty ako z filmu.

Pozrieť sa môžete tiež na našu ponuku hotelov a penziónov, ktoré majú voľno budúci víkend či cez víkend o 3 týždne.