Dovolenka v Györi

Relaxujte na dovolenke v celoročne otvorených termáloch. Györ je jedným z najkrajších maďarských miest, ktoré sa pyšní krásnym barokovým centrom a skvelou dostupnosťou z Bratislavy. Tieto termálne a zážitkové kúpele patria k tým najobľúbenejším v celom Maďarsku.

Načítavam ponuky...


Kúpeľné mesto Györ sa teší medzi slovenskými turistami veľkej obľube. Leží totiž v podstate pri hraniciach a okrem mesta a termálov Mosonmagyaróvár ide o jedny z nám najbližších maďarských kúpeľov. Vydajte sa za minerálnou vodou a miestnymi pamiatkami aj vy.

Györ láka na termálne kúpele Rába Quelle

Najväčším lákadlom Györu sú bez pochyby termálne kúpele Rába Quelle, v ktorých nájdete 3 termálne a 5 zážitkových bazénov. A pretože sú bazény vnútorné i vonkajšie, je kúpeľný areál prístupný celoročne. Termálne bazény sú napustené liečivou vodou z hĺbky 2 000 m. Okrem nich sa tešte aj na saunový svet alebo bohatú ponuku procedúr.

Györ však nie sú len kúpele, ale tiež mesto s bohatou históriou, krásnou prírodou a kultúrnymi akciami. Prejdite sa po krásnom barokovom námestí a kochajte sa architektúrou miestnych domov. Na námestí Széchenyi zhliadnite jezuitský kostol sv. Ignáca z Loyoly a zavítajte do niektorej z mnohých reštaurácií a ochutnajte maďarské špeciality.

Ak si chcete pobyt užiť ešte viac, vyberte si ubytovanie s vlastným wellness centrom, budete si tak môcť dopriať bazén, vírivku alebo saunu kedykoľvek sa vám zachce.