Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa akých kritérií pobyty overujeme?

 • Pobyt overil člen Travelking tímu

  Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
 • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

  Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
 • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

  Veríme, že pobyty, ku ktorým sa vraciate, sú skutočne kvalitné.

Györ: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

V maďarskom meste Győr nájdete nielen liečebné termálne kúpele, ale aj čarovné historické centrum plné barokových pamiatok. Dominantou je veža niekdajšieho biskupského paláca z 13. storočia. Na prechádzku malebným centrom nabáda množstvo kostolov, palácov, múzeí i charakteristických rohových balkónov a uličiek, v ktorých si budete pripadať ako v rozprávke. Kúpele umiestnené na sútoku riek Mosoni, Dunaj a Rába ponúkajú prekrásny panoramatický výhľad na historický stred mesta. V priebehu celého roka sa v Győri usporadúvajú známe trhy, na ktorých môžete ochutnať nielen špeciality maďarskej kuchyne.

Xantus János ZOO Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Györ je nielen mestom architektúry a termálnych kúpeľov. Ak cestujete s deťmi, určite pri návšteve **Györu** nevynechajte miestnu **Xantus János ZOO** plnú domácich aj exotických zvierat. Ide o malú zoologickú záhradu ideálnu pre pokojné rodinné popoludnie, uvidíte **dravce, bylinožravce, primáty, vtáctvo aj plazy**. Zblízka tak uvidíte hravé **vydry**, vzácne **biele tigre**, **šimpanzy** aj pestrofarebné pávy a papagáje.
Viac informácií

Mesto Györ Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Mesto troch riek, **maďarské priemyselné mesto Györ**, leží na sútoku riek Mošonský Dunaj, Rába a Rabča zhruba v polovici cesty **medzi Viedňou a Budapešťou**. Jeho návštevu odporúčame **v každom ročnom období**, pretože má čo ponúknuť z každej sféry - môže sa pochváliť **skvelými termálnymi kúpeľmi, bohatou históriou, krásnou prírodou, reštauráciami s maďarskými špecialitami a rozmanitými kultúrnymi akciami**. ###Čo nesmiete v Györi vynechať? - Vydajte sa na prechádzku po **najkrajšom barokovom námestí v meste, Bécsi kapu tér ** (pri Viedenskej bráne). - Najkrajší barokový dom v meste je jednoznačne **Opatský dom z 18. storočia**. - Na **Széchenyiho námestí** stoja dve dominantné **veže jezuitského kostola sv. Ignáca z Loyoly**, ktoré by ste tiež nemali obísť bez povšimnutia. - Aj v Györi si môžete oddýchnuť v **kúpeľoch** - vyvierajú tu totiž ako v mnohých ďalších maďarských mestách termálne a liečivé pramene; práve preto sú tu kúpele. - Na prechádzku do zelene uprostred mesta zamierte do **parku Batthyány tér**.
Viac informácií

Mapa tipov na výlet celkom 5 tipov

Györ: Tipy na výlet

Články, ktoré by vás mohli zaujímať

Odmena za polročné vysvedčenie čaká neďaleko hraníc

Odmena za polročné vysvedčenie čaká neďaleko hraníc

 • TIPY TÍMU TRAVELKING
 • 24. 1. 2020

Polročné prázdniny majú síce deti na Slovensku len jednodňové, ale i tak by si ich mali vážiť. Školáci napríklad v Poľsku, Rakúsku a Maďarsku žiadne prázdniny nemajú.

Oslávte septembrové sviatky výletom a bez príplatkov

Oslávte septembrové sviatky výletom a bez príplatkov

 • TIPY TÍMU TRAVELKING
 • 17. 1. 2020

September 2020 nás poteší až dvomi voľnými dňami - čaká nás Deň Ústavy Slovenskej republiky a sviatok Sedembolestnej Panny Márie, a oba vyjdu na utorok. Vezmite si v pondelok voľno a vyberte sa na štvordňový pobyt trebárs do zahraničia.

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK