Zaslúžený oddych v termálnych kúpeľoch Mosonmagyaróvár si užijete v Simbad Hotel ***superior, ktorý leží hneď vedľa. Tešiť sa môžete na chutné raňajky, neobmedzený vstup do hotelového wellness s vírivkou a saunou.

Overené Travelkingom

“Na hoteli sa mi páčilo, že bol pekne útulný, čistý a že sme sa aj napriek menšej jazykovej bariére vždy dohovorili. Z jedla hotela sme boli nadšení - chutilo skvele a z tých veľkých porcií sme prejedení ešte teraz. :) Odporúčam prechádzku po historickom centre mesta Mosonmagyaróvár zakončenú pri káve v miestnej kaviarni a nakoniec sa v hoteli naložiť do horúcej vírivky alebo sauny.” Prečítajte si celú recenziu

Barbora Mezlová - Finančný tím
Osobne overené: Apríl 2022

O ubytovaní

Simbad Hotel ***superior sa nachádza v srdci mesta Mosonmagyaróvár iba pár krokov od stredovekého hradu (500 m). Malebné centrum mesta vás uchváti príjemnou atmosférou a množstvom barokových pamiatok. Za nádhernou nedotknutou prírodou sa vydajte k Neziderskému jazeru (40 km), ktoré patrí na Zoznam pamiatok UNESCO. V Győri (40 km) ležia okrem mnohých historických budov tiež vychýrené kúpele a aquapark Rába Quelle s panoramatickým výhľadom na centrum mesta.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe. Väčšina izieb má balkón a všetky sú vybavené klimatizáciou, LCD televízorom, rádiom, WiFi pripojením, minibarom a vlastnou kúpeľňou s fénom.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii sa môžete tešiť na pestrú ponuku maďarských, medzinárodných i ľahších jedál. Podávajú sa tu servírované raňajky a večere. Vo večerných hodinách sa v priestore reštaurácie a strešnej terasy organizujú zábavné večery s rozmanitým programom a vynikajúcimi koktailami.

Kde budete relaxovať?

Po náročnom dni si oddýchnete vo wellness, kde nájdete 2 vírivky a fínsku saunu. Doprajte si tiež niektorú z masáží.

Simbad Hotel ***superior

Simbad Hotel ***superior

Kolbai Károly utca 4. , Mosonmagyaróvár
Maďarsko

(+36) 30 646 2520

reserve@simbad.hu

Check In
14:00 - 19:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Požičovňa bicyklov
Prednášková sála
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
100 m
Vzdialenosť od kúpeľov
0,2 km
Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet

Kostol sv. Gottharda

Kostol sv. GotthardaTip na výlet

Centrum maďarského kúpeľného mesta Mosonmagyaróvár zdobí rímskokatolícky kostol, ktorého celé pomenovanie znie Kostol Panny Márie Kráľovnej a svätého Gotharda. Kedysi na jeho mieste stál pôvodný kostol už z čias stredoveku, ktorý bol zničený pri útokoch Osmanov. V 50. rokoch 18. storočia bol ale na tomto mieste vystavaný nový kostol nesúci prvky barokového slohu. Za duchovným aj estetickým zážitkom sa vyberte na prehliadku jeho interiéru - okrem krásne zdobeného oltára a fresiek si tu môžete prezrieť napríklad aj hrobku, ktorá patrí jednej z línií Habsburgovcov.

Viac informácií
Hrad Ovári
Hrad Ovári
Bazilika sv. Jakuba v Lébény
Bazilika sv. Jakuba v Lébény