Simbad Hotel ***superior

Simbad Hotel ***superior

Kolbai Károly utca 4., Mosonmagyaróvár
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
14:00 - 19:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Požičovňa bicyklov
Prednášková sála
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
100 m
Vzdialenosť od kúpeľov
0,2 km
Zastávka
0,2 km

O ubytovaní

Simbad Hotel ***superior sa nachádza v srdci mesta Mosonmagyaróvár iba pár krokov od stredovekého hradu (500 m). Malebné centrum mesta vás uchváti príjemnou atmosférou a množstvom barokových pamiatok. Za nádhernou nedotknutou prírodou sa vydajte k Neziderskému jazeru (40 km), ktoré patrí na Zoznam pamiatok UNESCO. V Győri (40 km) ležia okrem mnohých historických budov tiež vychýrené kúpele a aquapark Rába Quelle s panoramatickým výhľadom na centrum mesta.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe. Väčšina izieb má balkón a všetky sú vybavené klimatizáciou, LCD televízorom, rádiom, WiFi pripojením, minibarom a vlastnou kúpeľňou s fénom.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii sa môžete tešiť na pestrú ponuku maďarských, medzinárodných i ľahších jedál. Podávajú sa tu servírované raňajky a večere. Vo večerných hodinách sa v priestore reštaurácie a strešnej terasy organizujú zábavné večery s rozmanitým programom a vynikajúcimi koktailami.

Kde budete relaxovať?

Po náročnom dni si oddýchnete vo wellness, kde nájdete 2 vírivky a fínsku saunu. Doprajte si tiež niektorú z masáží.

Overené Travelkingom

“Na hoteli sa mi páčilo, že bol pekne útulný, čistý a že sme sa aj napriek menšej jazykovej bariére vždy dohovorili. Z jedla hotela sme boli nadšení - chutilo skvele a z tých veľkých porcií sme prejedení ešte teraz. :) Odporúčam prechádzku po historickom centre mesta Mosonmagyaróvár zakončenú pri káve v miestnej kaviarni a nakoniec sa v hoteli naložiť do horúcej vírivky alebo sauny.” Prečítajte si celú recenziu

Barbora Mezlová - Finančný tím
Osobne overené v: Apríli 2022