Wellness pobyty s deťmi

Dovolenka pre rodiny s deťmi musí vždy baviť rodičov aj ich ratolesti. Wellness pobyty s deťmi zaisťujú množstvo vodných radovánok pre malých a oddych s masážami a saunami pre veľkých rekreantov.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Zaslúžený relax v saunovom svete a vo vírivke si doprajete počas wellness pobytu. Ten si užijú aj vaše deti, ktoré sa vo wellness centre vybláznia v bazéne s najrôznejšími atrakciami. S výberom ideálneho miesta vášho wellness pobytu, ktorý si užije celá rodina, vám radi pomôžeme.

Kam sa vybrať na dokonalý wellness pobyt s celou rodinou?

Prvotriedne hotely a penzióny, kde sa po celom dni plnom výletov môžete oddať relaxu vo wellness, nájdete aj u nás na Slovensku. Mimoriadne obľúbenými sú preto wellness pobyty v Tatrách. Cez deň vyrazte spolu s deťmi za poznávaním našich najvyšších hôr a navštívte známe pamiatky aj nové turistické atrakcie, napríklad v podobe bobovej dráhy. Ak vám večer ostane ešte trocha energie, zabaviť sa môžete vo wellness centre s bazénom či saunami. Alebo dáte prednosť masáži?

Ak máte chuť vyraziť na rodinný wellness pobyt do zahraničia, no nechcete sa vzdať turistiky v horách, máme pre vás ideálne riešenie. Túry v majestátnych Alpách si budete do sýtosti užívať v Rakúsku, kde nie je núdza ani o výborné wellness centrá priamo v horských hoteloch. Na svoje si prídete tiež v Nemecku s podmanivou prírodou a vychýrenými službami.

Zahanbiť sa nedajú ani wellness pobyty v susedných krajinách. V Česku medzi zákazníkmi Travelkingu vedú pobyty v Jeseníkoch, kam sa môžete vydať ako za turistikou v horách, tak relaxom v kúpeľoch a vo wellness. Podobne obľúbené sú tiež wellness pobyty na južnej Morave, kde sa dá relax spojiť s popíjaní znamenitého vína. Lahodné víno a znamenité wellness služby môžete zakúsiť aj v Maďarsku.

Pokiaľ si chcete dovolenku s deťmi užiť naplno, hoďte starosti o varenie a jedlo za hlavu. O to sa postará ubytovanie s all inclusive stravovaním, kde vás bude každý deň vášho pobytu čakať bohatá ponuka obľúbených pokrmov na raňajky, obedy aj večere, a k tomu tiež najrôznejšie drobnosti na zahryznutie medzi hlavnými chodmi. Nápoje sú často už zahrnuté v cene.

Túžite po dovolenke so všetkým, čo k tomu patrí? Vyberte sa spolu s vašou drahou polovičkou a deťmi k moru a užívajte si okrem šantenia na pláži a v morských vlnách aj relax v hotelovom wellness. Krásnymi plážami aj fascinujúcou históriou si vás podmaní Taliansko, nemenej turisticky zaujímavé je tiež Chorvátsko.