Wellness pobyty s deťmi

Dovolenka pre rodiny s deťmi musí vždy baviť rodičov aj ich ratolesti. Wellness pobyty s deťmi zaisťujú množstvo vodných radovánok pre malých a oddych s masážami a saunami pre veľkých rekreantov.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V hoteli sme si užili parádny víkendový pobyt. Nadšení sme boli z krásnej priestrannej izby s pohodlnou posteľou, vynikajúcej bufetovej stravy, veľkého wellness centra s termálnymi bazénmi i saunovým svetom, a ja osobne aj z kozmetickej procedúry. Potešila nás aj možnosť zahrať si bowling a ochutnať miestne koktaily. Za návštevu stoja aj miestne termálne kúpele.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Je to skvelé miesto na relaxáciu, či už pre rodinu, alebo pre pár. Môžete navštíviť vnútorné i vonkajšie wellness a jedlo je tu tak chutné, že mu jednoducho neodoláte. Boli sme ubytovaní v izbách superior, ktoré boli naozaj moderné a skvele vybavené. Toto miesto stojí za návštevu v ktoromkoľvek ročnom období.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Zaslúžený relax v saunovom svete a vo vírivke si doprajete počas wellness pobytu. Ten si užijú aj vaše deti, ktoré sa vo wellness centre vybláznia v bazéne s najrôznejšími atrakciami. S výberom ideálneho miesta vášho wellness pobytu, ktorý si užije celá rodina, vám radi pomôžeme.

Kam sa vybrať na dokonalý wellness pobyt s celou rodinou?

Prvotriedne hotely a penzióny, kde sa po celom dni plnom výletov môžete oddať relaxu vo wellness, nájdete aj u nás na Slovensku. Mimoriadne obľúbenými sú preto wellness pobyty v Tatrách. Cez deň vyrazte spolu s deťmi za poznávaním našich najvyšších hôr a navštívte známe pamiatky aj nové turistické atrakcie, napríklad v podobe bobovej dráhy. Ak vám večer ostane ešte trocha energie, zabaviť sa môžete vo wellness centre s bazénom či saunami. Alebo dáte prednosť masáži?

Ak máte chuť vyraziť na rodinný wellness pobyt do zahraničia, no nechcete sa vzdať turistiky v horách, máme pre vás ideálne riešenie. Túry v majestátnych Alpách si budete do sýtosti užívať v Rakúsku, kde nie je núdza ani o výborné wellness centrá priamo v horských hoteloch. Na svoje si prídete tiež v Nemecku s podmanivou prírodou a vychýrenými službami.

Zahanbiť sa nedajú ani wellness pobyty v susedných krajinách. V Česku medzi zákazníkmi Travelkingu vedú pobyty v Jeseníkoch, kam sa môžete vydať ako za turistikou v horách, tak relaxom v kúpeľoch a vo wellness. Podobne obľúbené sú tiež wellness pobyty na južnej Morave, kde sa dá relax spojiť s popíjaní znamenitého vína. Lahodné víno a znamenité wellness služby môžete zakúsiť aj v Maďarsku.

Pokiaľ si chcete dovolenku s deťmi užiť naplno, hoďte starosti o varenie a jedlo za hlavu. O to sa postará ubytovanie s all inclusive stravovaním, kde vás bude každý deň vášho pobytu čakať bohatá ponuka obľúbených pokrmov na raňajky, obedy aj večere, a k tomu tiež najrôznejšie drobnosti na zahryznutie medzi hlavnými chodmi. Nápoje sú často už zahrnuté v cene.

Túžite po dovolenke so všetkým, čo k tomu patrí? Vyberte sa spolu s vašou drahou polovičkou a deťmi k moru a užívajte si okrem šantenia na pláži a v morských vlnách aj relax v hotelovom wellness. Krásnymi plážami aj fascinujúcou históriou si vás podmaní Taliansko, nemenej turisticky zaujímavé je tiež Chorvátsko.