Wellness pobyty s deťmi

Dovolenka pre rodiny s deťmi musí vždy baviť rodičov aj ich ratolesti. Wellness pobyty s deťmi zaisťujú množstvo vodných radovánok pre malých a oddych s masážami a saunami pre veľkých rekreantov.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel stojí uprostred turistického raja, obklopený úžasným lesom a množstvom zaujímavých turistických trás. V okolí toho bolo toľko, že som to za 4 dni ani nestihol prejsť. Tunajší čistý vzduch, ticho a pokoj sú nezabudnuteľné. V hoteli bol neuveriteľne milý personál a čisté wellness. Z voľne organizovaného programu odporúčam prechádzku na bicykli okolo jazera Fertő - je právom jednou z najobľúbenejších.”

Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Hotel Stácio je môj najobľúbenejší hotel z celej ponuky Travelkingu. Je to luxusný hotel s nádherným, obrovským wellness a pretože v hoteli často spia piloti, sú tu kvalitné postele a v izbách je absolútna tma. V Stáciu sa vždy úžasne vyspím. Cena je navyše vzhľadom ku kvalite veľmi priaznivá, takže je hotel dostupný pre každého. Rozhodne odporúčam.”

Peter Kóša
Spolumajiteľ Travelkingu


Zaslúžený relax v saunovom svete a vo vírivke si doprajete počas wellness pobytu. Ten si užijú aj vaše deti, ktoré sa vo wellness centre vybláznia v bazéne s najrôznejšími atrakciami. S výberom ideálneho miesta vášho wellness pobytu, ktorý si užije celá rodina, vám radi pomôžeme.

Kam sa vybrať na dokonalý wellness pobyt s celou rodinou?

Prvotriedne hotely a penzióny, kde sa po celom dni plnom výletov môžete oddať relaxu vo wellness, nájdete aj u nás na Slovensku. Mimoriadne obľúbenými sú preto wellness pobyty v Tatrách. Cez deň vyrazte spolu s deťmi za poznávaním našich najvyšších hôr a navštívte známe pamiatky aj nové turistické atrakcie, napríklad v podobe bobovej dráhy. Ak vám večer ostane ešte trocha energie, zabaviť sa môžete vo wellness centre s bazénom či saunami. Alebo dáte prednosť masáži?

Ak máte chuť vyraziť na rodinný wellness pobyt do zahraničia, no nechcete sa vzdať turistiky v horách, máme pre vás ideálne riešenie. Túry v majestátnych Alpách si budete do sýtosti užívať v Rakúsku, kde nie je núdza ani o výborné wellness centrá priamo v horských hoteloch. Na svoje si prídete tiež v Nemecku s podmanivou prírodou a vychýrenými službami.

Zahanbiť sa nedajú ani wellness pobyty v susedných krajinách. V Česku medzi zákazníkmi Travelkingu vedú pobyty v Jeseníkoch, kam sa môžete vydať ako za turistikou v horách, tak relaxom v kúpeľoch a vo wellness. Podobne obľúbené sú tiež wellness pobyty na južnej Morave, kde sa dá relax spojiť s popíjaní znamenitého vína. Lahodné víno a znamenité wellness služby môžete zakúsiť aj v Maďarsku.

Pokiaľ si chcete dovolenku s deťmi užiť naplno, hoďte starosti o varenie a jedlo za hlavu. O to sa postará ubytovanie s all inclusive stravovaním, kde vás bude každý deň vášho pobytu čakať bohatá ponuka obľúbených pokrmov na raňajky, obedy aj večere, a k tomu tiež najrôznejšie drobnosti na zahryznutie medzi hlavnými chodmi. Nápoje sú často už zahrnuté v cene.

Túžite po dovolenke so všetkým, čo k tomu patrí? Vyberte sa spolu s vašou drahou polovičkou a deťmi k moru a užívajte si okrem šantenia na pláži a v morských vlnách aj relax v hotelovom wellness. Krásnymi plážami aj fascinujúcou históriou si vás podmaní Taliansko, nemenej turisticky zaujímavé je tiež Chorvátsko.