Wellness pobyty s deťmi

Dovolenka pre rodiny s deťmi musí vždy baviť rodičov aj ich ratolesti. Wellness pobyty s deťmi zaisťujú množstvo vodných radovánok pre malých a oddych s masážami a saunami pre veľkých rekreantov.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Hotel disponuje vlastným, veľmi kvalitným wellness centrom a vďaka lokalite je tiež ideálnym miestom na jednodňové výlety do okolia. Ak teda rovnako ako ja radi vyrážate na prechádzky do hôr a večer si chcete oddýchnuť v saune či v bazéne, tak je Sporthotel am Semmering ideálnou voľbou.”

Jan Přichystal
Jan Přichystal
Vedúci zákazníckej podpory


Zaslúžený relax v saunovom svete a vo vírivke si doprajete počas wellness pobytu. Ten si užijú aj vaše deti, ktoré sa vo wellness centre vybláznia v bazéne s najrôznejšími atrakciami. S výberom ideálneho miesta vášho wellness pobytu, ktorý si užije celá rodina, vám radi pomôžeme.

Kam sa vybrať na dokonalý wellness pobyt s celou rodinou?

Prvotriedne hotely a penzióny, kde sa po celom dni plnom výletov môžete oddať relaxu vo wellness, nájdete aj u nás na Slovensku. Mimoriadne obľúbenými sú preto wellness pobyty v Tatrách. Cez deň vyrazte spolu s deťmi za poznávaním našich najvyšších hôr a navštívte známe pamiatky aj nové turistické atrakcie, napríklad v podobe bobovej dráhy. Ak vám večer ostane ešte trocha energie, zabaviť sa môžete vo wellness centre s bazénom či saunami. Alebo dáte prednosť masáži?

Ak máte chuť vyraziť na rodinný wellness pobyt do zahraničia, no nechcete sa vzdať turistiky v horách, máme pre vás ideálne riešenie. Túry v majestátnych Alpách si budete do sýtosti užívať v Rakúsku, kde nie je núdza ani o výborné wellness centrá priamo v horských hoteloch. Na svoje si prídete tiež v Nemecku s podmanivou prírodou a vychýrenými službami.

Zahanbiť sa nedajú ani wellness pobyty v susedných krajinách. V Česku medzi zákazníkmi Travelkingu vedú pobyty v Jeseníkoch, kam sa môžete vydať ako za turistikou v horách, tak relaxom v kúpeľoch a vo wellness. Podobne obľúbené sú tiež wellness pobyty na južnej Morave, kde sa dá relax spojiť s popíjaní znamenitého vína. Lahodné víno a znamenité wellness služby môžete zakúsiť aj v Maďarsku.

Pokiaľ si chcete dovolenku s deťmi užiť naplno, hoďte starosti o varenie a jedlo za hlavu. O to sa postará ubytovanie s all inclusive stravovaním, kde vás bude každý deň vášho pobytu čakať bohatá ponuka obľúbených pokrmov na raňajky, obedy aj večere, a k tomu tiež najrôznejšie drobnosti na zahryznutie medzi hlavnými chodmi. Nápoje sú často už zahrnuté v cene.

Túžite po dovolenke so všetkým, čo k tomu patrí? Vyberte sa spolu s vašou drahou polovičkou a deťmi k moru a užívajte si okrem šantenia na pláži a v morských vlnách aj relax v hotelovom wellness. Krásnymi plážami aj fascinujúcou históriou si vás podmaní Taliansko, nemenej turisticky zaujímavé je tiež Chorvátsko.