Wellness pobyty v Nemecku

Doprajte si relaxačnú dovolenku a spojte poznávanie krás nemeckých miest či hôr s kúpaním alebo pobytom v saune. Uvoľnite sa, objednajte si napríklad aj masáž a po návrate z dovolenky oceníte načerpanú energiu.

Načítavam ponuky...


Nemecko - to nie je len krajina hlbokých lesov, fantastických lyžiarskych stredísk a fascinujúcich kultúrnych pamiatok. Vydajte sa sem na wellness pobyt a načerpajte novú energiu počas odpočinku vo vírivke alebo v relaxačnom bazéne.

Do Nemecka za prírodou aj oddychom

K pobytu s rodinou v Nemecku neodmysliteľne patrí turistika po nádherných národných parkoch, ktorých sa tu nachádza až 16. Prechádzajte sa okolo priezračných jazier, zamierte po turistických cestách na hory a vychutnajte si fantastické panoramatické výhľady. Ak budete mať nablízku aj mesto, spoznajte jeho krásy a preskúmajte historické pamiatky aj miestnu kuchyňu v jednej zo znamenitých reštaurácii. Po návrate do hotela alebo penziónu vám skvele padne odpočinok vo wellness centre. Oddajte sa relaxu v bazéne alebo masáži bublinkami vo vírivke Ak je to v možnostiach ubytovania, doprajte si tiež relaxačnú procedúru.

Nemecko je tiež skvelou voľbou na lyžiarsky pobyt. Kopcovitá krajina najmä na juhu krajiny sa môže pochváliť špičkovými lyžiarskymi strediskami, kde si prídu na svoje ako rodiny s deťmi, tak aj skúsení lyžiari a snowboardisti. Po celodennom šantení na lyžiach sa zohrejte nielen teplým punčom či čajom, ale tiež v saune.