Pobyty v Trenčianskych Tepliciach

Termálne kúpele Trenčianske Teplice sú zariadené v orientálnom duchu a patria k najstarším a najnavštevovanejším na Slovensku. Celý rok je k dispozícii vonkajší bazén Grand zložený z niekoľkých častí. Užiť si môžete plavecký bazén i relaxačnú zónu.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Most Slávy *** sme si užili na maximum. Vďaka bohatej polpenzii sme nemuseli riešiť stravu, wellness centrum nám umožnilo na chvíľu si vydýchnuť a príjemná izba nám poskytla zázemie na objavovanie okolia. Ako milovníkov prírody nás potešili Strážovské vrchy pretkané turistickými trasami hneď za hotelom. Navyše sme to mali blízko aj mesto Trenčín, kde nás oslovil mohutný stredoveký hrad. Pobytu skrátka nič nechýbalo. Príďte si aj vy užiť relax v štýle filmových hviezd!”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Senior copywriter

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Trenčianske Teplice sú preslávené hlavne vďaka medzinárodnému filmovému festivalu a parádnym termálnym kúpeľom. Aj keď sa tu už festival nekoná, relax v ozdravnej vode si tu môžete dopriať aj dnes. Vydajte sa do Trenčianskych Teplíc na relaxačný pobyt a vychutnajte si rozmaznávanie a odpočinok, s výberom ubytovania vám radi pomôžeme.

Na čo sa môžete tešiť počas pobytu v Trenčianskych Tepliciach?

Hlavným lákadlom Trenčianskych Teplíc sú jednoznačne termálne pramene, ktorých účinky si najlepšie vychutnáte vtedy, ak sa sem vydáte na kúpeľný pobyt. V rámci balíčku sa tak budete môcť tešiť na vstup do termálnych bazénov a nie raz aj na odpočinok počas procedúr. Aby bol vás relax dokonalý, vyberte si ubytovanie s wellness, kde sa môžete tešiť tiež na oddych vo vírivke alebo zohriatie sa v saune.

Za pitnou kúrou sa potom vyberte do mesta k prameňu Ifigénia, ktorý vyviera len pár metrov od Hotela Most Slávy ***. Zaručene ho spoznáte podľa nádherného exteriéru aj plakiet s menami hercov zasadených v neďalekom Moste Slávy. Za ďalšími možnosťami oddychu i za netradičným zážitkom sa potom vydajte do Tureckých kúpeľov Hammam a Sina postavených v orientálnom štýle.

Trenčianske Teplice sú ideálnym miestom na predĺžený víkend. Neveríte? Pozrite sa do nášho cestovateľského itinerára a nechajte sa inšpirovať našimi tipmi na výlety.