Kúpeľné pobyty v Trenčianskych Tepliciach

Zájdite si do obľúbených Trenčianskych Teplíc a ponorte sa do liečivej vody v bazénoch miestnych kúpeľov. Čaká vás tu bazén Grand i nádherné turecké kúpele. Už je vybrať hotel.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Most Slávy *** sme si užili na maximum. Vďaka bohatej polpenzii sme nemuseli riešiť stravu, wellness centrum nám umožnilo na chvíľu si vydýchnuť a príjemná izba nám poskytla zázemie na objavovanie okolia. Ako milovníkov prírody nás potešili Strážovské vrchy pretkané turistickými trasami hneď za hotelom. Navyše sme to mali blízko aj mesto Trenčín, kde nás oslovil mohutný stredoveký hrad. Pobytu skrátka nič nechýbalo. Príďte si aj vy užiť relax v štýle filmových hviezd!”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Senior copywriter


Hlavnou náplňou dovolenky v Trenčianskych Tepliciach je jednoznačne odpočinok v termálnych kúpeľoch. V kúpeľnom meste sa toho dá robiť aj oveľa viac, a tak si naplánujte pobyt, tak, aby vám ostal čas aj na výlety do okolia. Na čo všetko sa môžete tešiť do Trenčianskych Teplíc?

V Trenčianskych Tepliciach objavíte nespočet možností relaxu

Oddych v termáloch Trenčianske Teplice si užijete vo viacerých častiach kúpeľov. V hlavnej budove kúpeľov sa môžete tešiť na relax v minerálnej vode obsahujúcej síru, ktorá má priaznivé účinky na pohybové ústrojenstvo, kožné aj gynekologické ťažkosti. Vykonávajú sa tu aj najrôznejšie procedúry a vaňové kúpele. Zaplávať si potom môžete vo vonkajšom bazéne Grand s termálnou vodou s teplotou 33 °C. Netradičný zážitok aj relax na vysokej úrovni si vychutnáte v tureckých kúpeľoch Hammam a Sina, ktoré sú postavané v orientálnom štýle.

Relax si môžete užiť aj priamo vo vašom ubytovaní. Mnohé hotely a penzióny v Trenčianskych Tepliciach disponujú vlastným wellness centrom, kde budete môcť oddychovať v relaxačnom bazéne, vo vírivke alebo v saune. Ak je to v možnostiach ubytovania, dopriať si budete môcť tiež relaxačné procedúry alebo masáže. Túžbu po dokonalej dovolenke v obklopení prepychu vám splní luxusný pobyt.

Chystáte sa do Trenčianskych Teplíc na víkendový pobyt? Pozrite sa do nášho cestovateľského itinerára zo série Víkendovky a nechajte sa inšpirovať tými najlepšími tipmi na výlet v okolí.