Kúpeľné pobyty v Trenčianskych Tepliciach

Zájdite si do obľúbených Trenčianskych Teplíc a ponorte sa do liečivej vody v bazénoch miestnych kúpeľov. Čaká vás tu bazén Grand i nádherné turecké kúpele. Už je vybrať hotel.

Načítavam ponuky...


Hlavnou náplňou dovolenky v Trenčianskych Tepliciach je jednoznačne odpočinok v termálnych kúpeľoch. V kúpeľnom meste sa toho dá robiť aj oveľa viac, a tak si naplánujte pobyt, tak, aby vám ostal čas aj na výlety do okolia. Na čo všetko sa môžete tešiť do Trenčianskych Teplíc?

V Trenčianskych Tepliciach objavíte nespočet možností relaxu

Oddych v termáloch Trenčianske Teplice si užijete vo viacerých častiach kúpeľov. V hlavnej budove kúpeľov sa môžete tešiť na relax v minerálnej vode obsahujúcej síru, ktorá má priaznivé účinky na pohybové ústrojenstvo, kožné aj gynekologické ťažkosti. Vykonávajú sa tu aj najrôznejšie procedúry a vaňové kúpele. Zaplávať si potom môžete vo vonkajšom bazéne Grand s termálnou vodou s teplotou 33 °C. Netradičný zážitok aj relax na vysokej úrovni si vychutnáte v tureckých kúpeľoch Hammam a Sina, ktoré sú postavané v orientálnom štýle.

Relax si môžete užiť aj priamo vo vašom ubytovaní. Mnohé hotely a penzióny v Trenčianskych Tepliciach disponujú vlastným wellness centrom, kde budete môcť oddychovať v relaxačnom bazéne, vo vírivke alebo v saune. Ak je to v možnostiach ubytovania, dopriať si budete môcť tiež relaxačné procedúry alebo masáže. Túžbu po dokonalej dovolenke v obklopení prepychu vám splní luxusný pobyt.

Chystáte sa do Trenčianskych Teplíc na víkendový pobyt? Pozrite sa do nášho cestovateľského itinerára zo série Víkendovky a nechajte sa inšpirovať tými najlepšími tipmi na výlet v okolí.