Pobyt za akčnú cenu

Nad pobytom v horách či wellness uvažujete už dlho. Konečne nastal ten pravý čas si ho dopriať - veď s akčnou cenou sa oplatí ešte viac! Užite si zaslúžený pobyt plný výhod, ktorý poteší aj vašu peňaženku.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Či už strávite čas v hoteli, alebo v jeho okolí, vždy si užijete mnoho skvelých zážitkov. Bohinj Eco Hotel je naozaj veľký. Vďaka bohatej ponuke wellness a priľahlom aquaparku s množstvom atrakcií si tu užijete zábavu a relaxáciu aj počas daždivých dní. Za pekného počasia si urobte výlet do hôr, na bicykloch alebo si užívajte vodné radovánky v najkrajších jazerách Slovinska. Spokojní sme neboli iba so službami, ale aj so stravou a ústretovým personálom. Najväčším zážitkom pre nás bola jazda na paddleboardoch na priezračnom Bohinjskom jazere a následný zjazd riečky Sava Bohinjska.”

František Jordán
František Jordán
Marketingový tím


Pobyty s akčnou cenou sú rôzne – môže ísť o first minute, a teda sa naň môžete tešiť dlho dopredu. Alebo o úplný opak: last minute – a to napríklad tak veľmi, že si pobyt kúpite dnes a vyrazíte hneď tento víkend!

Kam sa vydať na pobyt za akciovú cenu?

Jednoducho: Kamkoľvek sa vám len zachce. Či už máte chuť na romantiku vo dvojici, alebo pokojný víkend s deťmi... Medzi pobytmi za akčné ceny si nájde to svoje úplne každý. A navyše zaplatíte tú najvýhodnejšiu možnú cenu!

Tip: Hľadajte naše Travelbomby. Ide o absolútne bombastické pobyty, ktoré majú zľavu minimálne 30 % – ale tiež obmedzený počet kupónov. Tak sa poponáhľajte!

Ak ste vášniví čitatelia recenzií, pri každom pobyte transparentne zobrazujeme všetky recenzie tak, ako ich zákazník napísal. A ak chcete mať extra záruku, že váš pobyt bude stáť za to, dívajte sa po odznaku osobne overené. Znamená to, že pobyt za vás overil člen Travelking tímu.