Pobyty v Egerszalóku

Liečivé pramene z hĺbky 410 metrov. Blahodarné účinky termálnych vôd si môžete užívať v kúpeľoch Egerszalók, kde nájdete 17 bazénov a mnoho ďalších atrakcií. Miestnou raritou je soľný kopec s plochými jazierkami, ktorý sformoval termálny prameň.

Načítavam ponuky...

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Za fotkou s unikátnym soľným kopcom s plochými jazierkami nemusíte cestovať až do neďalekého Turecka. Podobný sa totiž nachádza aj v neďalekom Egerszalóku v Maďarsku, ktorý leží sotva 70 km od Slovenska. Nezabudnite si so sebou vziať aj plavky - okrem soľných jazierok tu stoja tiež známe termálne kúpele.

Egerszalók - dedinka v objatí termálnych kúpeľov

Obec Egerszalók leží len 6 km od známeho Egru, a tak počas kúpeľného pobytu nebudete mať núdzu o blahodarné termály. V samotnom Egerszalóku na vás čaká 17 bazénov, saunový svet aj najrôznejšie atrakcie. Väčšina bazénov je, samozrejme, napustených termálnou vodou, a tak sa môžete tešiť na zmiernenie kĺbových a reumatických bolestí, chorôb chrbtice, kostných zranení, deformácií pohybového ústrojenstva a niektorých gynekologických chorôb.

Perfektná dovolenka sa začína a pokračuje v hoteli alebo v penzióne. Aby ste si užili čo najviac pohody, vyberte si ubytovanie s vlastným wellness centrom, kde budete môcť oddychovať aj potom, čo sa brány kúpeľov zatvoria. Skutočné pohodlie a bezchybné služby vám zaručí naše označenie „Osobne overené“, ktoré svedčí o tom, že ubytovacie zariadenie zbiera samé dobré hodnotenie od hostí a že ho osobne navštívil člen tímu Travelking.